Akcja ratownicza na molo we Fromborku

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo Na szczęście dzięki szybkiej reakcji to zdarzenia zakończyło się szczęśliwie.

Akcja ratownicza na molo we Fromborku

2023-02-08 7:22

Do niebezpiecznej sytuacji doszło we wtorek (07.02.2023) na molo we Fromborku. 29-letni mieszkaniec grodu Kopernika w trakcie biegania prawdopodobnie poślizgnął się na molo i wpadł do wody.

29-latek z Fromborka może mówić o dużym „szczęściu w nieszczęściu”. We wtorek (07.02.2023) ok. godz. 20.00 był na molo we Fromborku. Uprawiał modny jogging. W trakcie biegania prawdopodobnie poślizgnął się na molo i wpadł do wody. Przez kilkanaście minut mężczyzna próbował wydostać się z mułu i wody, gdzie utknął. Wołanie o pomoc usłyszało trzech nastolatków, którzy wydobyli biegacza z opresji. Na miejsce zostały wezwane służby ratownicze.

Ruszyła akcja ratownicza

Do pomocy skierowano strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie wraz z łodzią, strażaków ochotników z Fromborka, zespół ratownictwa medycznego i policjantów. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji to zdarzenia zakończyło się szczęśliwie. Okazało się, że poszkodowany nie wymagał hospitalizacji.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Czy w Polsce paliwo na Orlenie jest najtańsze? Wyniki naszego śledztwa zaskakują!
Sonda
Tłusty Czwartek 2023. Wolisz pączki czy faworki?