We Fromborku powstały budowle z klocków dedykowane strażakom

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo Powstaly bardzo ciekawe konstrukcje z klocków LEGO.

We Fromborku powstały budowle z klocków dedykowane strażakom

2022-08-09 7:01

„Lego strażak” to tytuł ciekawego konkursu, który odbył się w siedzibie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej we Fromborku. W zmaganiach rywalizowały dwuosobowe drużyny, których zadaniem było kreatywne budowanie z wykorzystaniem zestawu klocków LEGO.

Tematyka konkursu „LEGO STRAŻAK” dotyczyła straży pożarnej, służb ratowniczych i szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Każda drużyna miała do wykorzystania 790 klocków.

Lego rywalizacja

Do niedzielnej rywalizacji (07.08.2022) przystąpiło 17 dwuosobowych drużyn, które na przedstawienie pomysłów z wykorzystaniem klocków lego miały 120 minut. Sędziowie składający się z przedstawicieli OSP Frombork oraz PSP oceniali prace pod względem kreatywność, oryginalność i zgodność z tematyką konkursu.

W nagrodę - lego

Za zajęcie pierwszych trzech miejsc przewidziano nagrody a dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Warto podkreślić, że uczestnicy konkursu stanęli na wysokości zadania, wykonując budowle z klocków, które sprawiły wiele radości i uśmiechu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Przyjaciółki ZWIASTUN 20 sezonu. Wiktor oświadczy się Patrycji, Inga zamieszka z nowym kochankiem!
Sonda
Czy lubisz podróże?