Bali się z nim mieszkać pod jednym dachem

i

Autor: www.pixabay.com Dziadkowie mieli już dość zachowania swojego wnuka.

Bali się z nim mieszkać pod jednym dachem

2021-02-22 19:01

Najbliższe trzy miesiące spędzi w więziennej celi 19-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego. Z ustaleń policjantów wynika, że podejrzany od listopada 2020r. znęcał się psychicznie nad dziadkami.

W piątek (19.02) do komendy zgłosił się mieszkaniec powiatu braniewskiego, który poinformował policjantów, że ma już dość zachowania swojego wnuka i boją się z nim mieszkać pod jednym dachem. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że od paru miesięcy 19-latek uprzykrza życie jemu i małżonce wszczynając awantury. Funkcjonariusze ustalili także, że podczas tych kłótni pijany mężczyzna znęca się psychicznie nad dziadkami, grożąc im przy tym pozbawieniem życia.

Policjanci wiedzieli, że jedynym sposobem na zapewnienie spokoju i bezpieczeństwa pokrzywdzonym jest odseparowanie ich wnuka. Chwilę później 19-latek trafił do komendy. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego kryminalni przedstawili podejrzanemu zarzut znęcania się nad najbliższymi, a następnie wspólnie z prokuratorem wystąpili do sądu z wnioskiem o aresztowanie 19-latka. W sobotę (20.02) zapadła decyzja o tym, że podejrzany najbliższe trzy miesiące spędzi w więziennej celi. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Nowatorska operacja mikrochirurgiczna
Sonda
Czy za rażące naruszenie przepisów drogowych kierowcy powinni tracić prawo jazdy dożywotnio?