Bez ich pomocy mógłby zginąć. Strażacy z Braniewa uratowali małego kociaka

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo Takie akcje to też ich specjalność. Pomagają każdemu, kto potrzebuje pomocy.

Bez ich pomocy mógłby zginąć. Strażacy z Braniewa uratowali małego kociaka

2022-07-20 7:04

Na strażaków z Braniewa zawsze można liczyć. Pomogą każdemu, kto takiej pomocy potrzebuje. Ostatnio uratowali małego kociaka, który ukrył się w komorze samochodowego silnika.

Strażacy z Braniewa w akcji ratowania małego kociaka. Bez ich pomocy mógłby zginąć.

Kot - mechanik

W jeden z wakacyjnych wtorków, 19 lipca br. strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie otrzymali zgłoszenie dotyczące kota, który ukrył się w komorze silnika. Do zdarzenia doszło na parkingu jednego z obiektów handlowych w Braniewie. A jak powszechnie wiadomo: strażacy pomagają każdemu, kto potrzebuje pomocy – szybko podjęli się i tego zadania.

Kociak był wystraszony

W trakcie próby wydobycia kociak skutecznie uciekał od strażaków, ukrywając się w innych zaparkowanych pojazdach. Po kilku minutach został szczęśliwe złapany i wydobyty. Zabrudzony i przestraszony „kot - mechanik” spokojnie spoczął w dłoniach strażaka.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Wakacyjny SuperHIT odc III
Sonda
Lubisz odkrywać piękne miejsca w okolicy i w swoim regionie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE