Biedronka ZAMKNIĘTA W NIEDZIELĘ 31 października. Nie chodzi o zakaz handlu

i

Autor: Unsplash - Gabrielle Ribeiro Biedronka ZAMKNIĘTA W NIEDZIELĘ 31 października. Nie chodzi o zakaz handlu

Biedronka ZAMKNIĘTA W NIEDZIELĘ 31 października. Nie chodzi o zakaz handlu

2021-10-27 8:57

Planowaliście wybrać się na zakupy w niedzielę 31 października? Musimy was rozczarować. Wszystkie sklepy sieci Biedronka będą tego dnia zamknięte. Nie jest to jednak związane z zakazem handlu. Firma podjęła taką decyzję z innego ważnego powodu. Szczegóły w artykule.

W tym roku Wszystkich Świętych 1 listopada, dzień ustawowo wolny od pracy, wypada w poniedziałek. Dzięki temu wiele osób będzie miało dłuższy weekend, również pracownicy sklepów. Te w większości będą zamknięte także w niedzielę 31 października, m.in. Biedronka, która zdecydowała, że nie otworzy tego dnia supermarketów, które zgodnie z przepisami pracują w niedziele niehandlowe posiadając status placówki pocztowej. Firma chce w ten sposób umożliwić swoim pracownikom przygotowanie się do tego szczególnego święta.

Biedronka zamknięta w niedzielę 31 października

— W Biedronce rozumiemy, jak istotnym świętem dla Polaków jest Dzień Wszystkich Świętych przypadający 1 listopada. To dzień, który spędzamy z naszymi bliskimi, odwiedzając miejsca spoczynku krewnych i poświęcając czas na chwilę refleksji. Pragnąc, aby każdy z naszych pracowników mógł ze spokojem przygotować się do tego święta, zdecydowaliśmy, że wyjątkowo, w dniu 31 października br. wszystkie sklepy Biedronka będą zamknięte. Mamy nadzieję, że dzięki temu, wszyscy nasi pracownicy będą mogli spokojnie dotrzeć do swoich domów i spędzić ten ważny czas z najbliższymi — Jarosław Sobczyk, członek zarządu i dyrektor personalny w sieci Biedronka.

By jednak wszyscy zdążyli zrobić zakupy, w sobotę 30 października ponad 2200 placówek sieci Biedronka będzie czynnych do godziny 23:00 lub dłużej. Szczegółowe informacje o godzinach otwarcia znajdują przy drzwiach wejściowych poszczególnych sklepów. Wszystkie sklepy sieci Biedronka po dniu Wszystkich Świętych zostaną ponownie otwarte we wtorek 2 listopada.

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Wszystkich Świętych 2021: Ceny za znicze w dyskontach. Ile kosztują?