Bocian zaplątał się w drut. Pomogli mu strażacy z Braniewa

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo Na strażakó z Braniewa mogą liczyć także zwierzaki i ptaki.

Bocian zaplątał się w drut. Pomogli mu strażacy z Braniewa

2022-07-18 12:54

Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie udzielili pomocy bocianowi. Ptak zaplątał się w drut na jednym z pól uprawnych w pobliżu miejscowości Szyleny w gminie Braniewo.

To nie pierwszy taki przypadek. Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie jak i strażacy - ochotnicy z całego powiatu braniewskiego często wzywani są do interwencji związanych z "kłopotami" naszych "braci mniejszych".

Pomocy potrzebował bocian

Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie ruszyli z pomocą bocianowi, który zaplątał się w drut na jednym z pól uprawnych w pobliżu miejscowości Szyleny w gminie Braniewo. Okazało się, że bocian zaplątał się w drut od pastucha. Niezbędna okazała się pomoc strażaków aby uwolnić ptaka. Akcja się udała. Bocian został uwolniony.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Przyjaciółki 20 sezon. Marta piątą przyjaciółką! Kim będzie postać grana przez Laurę Breszkę?
Sonda
Dobrze czujesz się w ubraniach w kolorze czerwonym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE