Braniewo: Udokumentowali historię na drzwiach pisaną

i

Autor: arch. TMB Przykłądowe zdjęcia, które nadesłąno na konkurs.

Braniewo: Udokumentowali historię na drzwiach pisaną

2023-01-24 11:16

Udokumentowali historię na drzwiach pisaną. Taki był cel konkursu fotograficznego ogłoszonego przez Towarzystwo Miłośników Braniewa. Prace konkursowe miały "ocalić od zapomnienia" stare przedwojenne drzwi wejściowe do braniewskich kamienic.

Do organizatorów wpłynęły 62. prace wykonane przez trzech uczestników. Z tych prac komisja konkursowa zakwalifikowała do finału 34 zdjęcia i pierwszym miejscem wyróżniła fotografię wykonaną przez Radosława Pyla.

Laureaci:

I Miejsce - Radosław Pyl,

II Miejsce - Piotr Łoś,

III Miejsce - Marta Czarnobaj.

Zwycięzcom wręczono nagrody ufundowane przez Burmistrza Braniewa oraz  Towarzystwo Miłośników Braniewa. Uroczyste spotkanie odbyło się w Muzeum Ziemi Braniewskiej.

- Jak wiemy z roku na rok ubywa pięknie zdobionych drzwi, które zamieniane są na współczesne i często aluminiowe. Dzięki posiadanym przez nas materiałom oraz tym, które otrzymaliśmy w ramach konkursu pragniemy wykonać katalog takowych obiektów i jednocześnie ocalić je od zapomnienia – podsumowują konkurs organizatorzy.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Ikony Motoryzacji na PGE Narodowym. Wystawa luksusowych i słynnych aut
Sonda
Lubisz latynoskie telenowele?