Braniewscy policjanci otrzymali taktyczne kamizelki

i

Autor: KPP Braniewo Braniewscy policjanci otrzymali taktyczne kamizelki

społeczne

Braniewscy policjanci otrzymali taktyczne kamizelki

2023-12-27 11:51

Bezpieczeństwo na pierwszych miejscu: Burmistrz Miasta Braniewa Tomasz Sielicki uroczyście przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie podinsp. Tadeusza Telengi taktyczne kamizelki przeznaczone dla patrolowców i policjantów Ruchu Drogowego.

W Komendzie Powiatowej Policji w Braniewie odbyło się uroczyste przekazanie braniewskim policjantom 29 sztuk kamizelek taktycznych. Podczas spotkania Burmistrz Miasta Braniewa Tomasz Sielicki przekazał je na ręce Komendanta Powiatowego Policji  w Braniewie podinsp. Tadeusza Telengi. Kamizelki będą wykorzystywane w codziennej służbie przez policjantów Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego oraz Ruchu Drogowego. Zakup przekazanych kamizelek taktycznych możliwe było dzięki środkom finansowym przekazanych przez Urząd Miasta w Braniewie.

Dla funkcjonariuszy kamizelki taktyczne są praktycznym narzędziem ułatwiającym pracę, głównie ze względu na ich funkcjonalność i poręczność. Kamizelka wyposażona jest w komplet niezbędnych do służby kieszeni, które są bardzo ergonomicznie rozmieszczone na kamizelce, dzięki czemu umożliwiają mundurowym szybki dostęp do niezbędnego wyposażenia. Kamizelki te przede wszystkim odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu  bezpieczeństwa policjantom w trakcie wykonywania czynności służbowych.

Zarówno kamizelka taktyczna granatowa, jak i fluorescencyjna żółta wykonane są z trwałej siatki charakteryzującej się wysoką wytrzymałością. Jest to nie tylko pomoc skierowana wobec funkcjonariuszy, ale również inwestycja, która ma wpływ na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.

ZWIASTUN. Filip odkryje romans ojca z Julitą. Emilka pozna płeć dziecka

Quiz o przesądach noworocznych i sylwestrowych. Wiesz, co robić, aby 2024 był dla Ciebie szczęśliwy?

Pytanie 1 z 10
Która z tych czynności wykonywana w sylwestra przyciąga nieszczęścia?