Decyzją rządu nekropolie zamknięte. Miasto odwołało komunikację miejską na wszystkie cmentarze

i

Autor: www.pixabay.com Prezes Rady Ministrów ogłosił decyzję o zamknięciu cmentarzy w pierwszy listopadowy weekend.

Decyzją rządu nekropolie zamknięte. Miasto odwołało komunikację miejską na cmentarze

2020-10-30 21:28

Z uwagi na komunikat Prezesa Rady Ministrów dotyczący zamknięcia cmentarzy w dniach 31.10- 02.11. 2020 r., w Braniewie odwołano zaplanowane w tych dniach bezpłatne przejazdy środkami komunikacji miejskiej między cmentarzami.

Jak co roku Braniewo było przygotowane na Dzień Wszystkich Świętych. Na kilka dni przed pierwszym listopadowym weekendem podane zostały do publicznej wiadomości informacje o specjalnych strefach parkingowych przy cmentarzach, o zmianie organizacji ruchu i o uruchomieniu komunikacji miejskiej, dzięki której za darmo i bezpiecznie można przemieszczać się między braniewskimi cmentarzami. Wszystkie ustalenia zostały odwołane po konferencji Prezesa Rady Ministrów, który w piątek (30.10.2020) ogłosił decyzję o zamknięciu cmentarzy w dniach 31.10 - 02.11. 2020 r.

- Informujemy, iż zaplanowane w tych dniach przejazdy środkami komunikacji miejskiej w Braniewie zostają odwołane. Zapewniamy, że w kolejnych dniach listopada zostaną uruchomione bezpłatne kursy autobusów na wszystkie cmentarze, aby mogli Państwo odwiedzić groby swoich bliskich – poinformowano mieszkańców za pośrednictwem miejskich stron internetowych.

Informacje z nowym rozkładem jazdy zostaną udostępnione mieszkańcom na początku przyszłego tygodnia.

Decyzja o zamknięciu cmentarzy wywołała furię!

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 16
Nie siedź na betonie, bo dostaniesz...