Dystrybucja maseczek we Fromborku – zobacz, gdzie się zgłosić

i

Autor: www.pixabay.com W ramach akcji każdy zameldowany mieszkaniec na terenie miasta i gminy Frombork otrzyma cztery maseczki.

Dystrybucja maseczek we Fromborku – zobacz, gdzie się zgłosić

2021-03-15 7:46

Do Urzędu Miasta i Gminy Frombork trafiły maseczki z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych dla obywateli najbardziej dotkniętych epidemią COVID-19. Podobnie jak w Braniewie akcja dystrybucji maseczek rusza w poniedziałek (15 marca).

Dystrybucja maseczek dla mieszkańców Fromborka odbywać się będzie w dwóch punktach:

1. Urząd Miasta i Gminy Frombork

Mieszkańcy z niżej wymienionych ulic mogą odbierać maseczki w godzinach od 11 do 14 w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w kasie Urzędu:

- ulice: Basztowa, Błotna, Braniewska, Dworcowa, Elbląska, Jaśminowa, Kapelańska, Katedralna, Kopernika Kościelna, Mickiewicza, Ogrodowa, Pocztowa, Polna Portowa, Rybacka, Rynek, Stara, Szkolna, Zielona.

2. Centrum Kulturalno - Biblioteczne we Fromborku

Mieszkańcy z niżej wymienionych ulic mogą odbierać maseczki w godzinach od 11 do 14 w dni powszednie (od poniedziałku do piątku):

- ulice: Kolonia Robotnicza, Krasickiego, Krzywa, Kwiatowa, Leśna, Młynarska, Osiedle Słoneczne, Sadowa, Sanatoryjna, ZHP, Niewiastowo, Wilanowo-Leśniczówka.

W ramach akcji każdy zameldowany mieszkaniec na terenie miasta i gminy Frombork otrzyma cztery maseczki. W gminie Frombork dystrybucja maseczek została przekazana w ręce sołtysów. To oni sa zobowiązani dostarczyć maseczki bezpośrednio do każdego mieszkańca w danym sołectwie.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Policjanci z Torunia eskortowali rodzącą kobietę!

Powrót do szkoły. Pamiętasz coś z fizyki? To powinien być BANAŁ!

Pytanie 1 z 10
Jednostką siły jest: