ESKA Dowozi!

i

Autor: Eska.pl

ESKA Dowozi w Braniewie! Słuchacze Radia ESKA będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów!

2021-05-10 7:00

Już od 10 maja „ESKA Dowozi w Braniewie!”. Wystartowała nasza lokalna akcja skierowana do Słuchaczy. Każdy może wygrać wyjątkowy ESKA Box z atrakcyjnymi nagrodami, które dostarczymy pod same drzwi. Sprawdźcie, co wystarczy zrobić!

Dzięki "ESKA Dowozi" słuchacze Radia ESKA Braniewo 100,7FM będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Relacji z ESKA Dowozi będzie można posłuchać na antenie ESKI Braniewo. Materiały z akcji będą również publikowane na ESKA.pl oraz w kanałach social media.

Łącznie podczas 3 tygodni zabawy nagrodzonych zostanie 15 słuchaczy z Braniewa i okolic.

Osoby, które będę zainteresowane udziałem w akcji, mogą zgłaszać się na dowozi.eska.pl. Konkurs potrwa do 28 maja.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
ESKA DOWOZI

i

Autor: Materiały promocyjne

Radio ESKA to nadająca w 41 miastach, największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. ESKA dociera dziennie do 3 mln słuchaczy.

Radio ESKA to zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social media – lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie.

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta.

Więcej na www.eska.pl

Pierwszy dzień “Eska dowozi” w Braniewie. Spotkanie z poetką

Mieliśmy przyjemność gościć u Słuchaczy Eska Braniewo na ulicy Kościuszki w Braniewie. Rodzina czekała w komplecie, a mama czyli Słuchaczka Jola sprawiła nam niespodziankę takim oto wierszykiem:

Droga ESKO, przyjedź do mnie nigdy tego nie zapomnę, weź jedzenia z sobą moc żebym w kuchni całą noc przy garach nie wystawała i w końcu się wyspała... Miłe będzie to spotkanie Kiedy w końcu jakieś danie Na stół trafi samo, nie usłyszę "nie lubię mamo"_ Od tej chwili, kiedy wstanę przypomnę sobie, co było mi dane Eskę włączę już od rana będę uśmiechnięta i w końcu wyspana:)

ESKA Dowozi w Braniewie! Słuchacze Radia ESKA będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów!

i

Autor: arch. prywatne Pierwszy dzień “Eska dowozi” w Braniewie. Spotkanie z poetką.

Odwiedzamy osiedle nowych domków nad Pasłęką

Drugiego dnia akcji “Eska dowozi” wybraliśmy się na spacer nad urokliwą rzeką Pasłęką. Nasza laureatka Joanna mieszka z rodziną przy ul. Nowopasłęckiej w Braniewie. “Jest tu fajny klimat i fajni sąsiedzi słuchający ESKI – zapewnia słuchaczka Joanna. Jej 9-letni syn najbardziej ucieszył się z pomarańczowych gadżetów. Powiedział, że podzieli się z kolegami. I z takiego młodego człowieka można brać przykład!

ESKA Dowozi!

i

Autor: Eska.pl

To była niespodzianka. Pierwsza wygrana w życiu

“Nigdy nic nie wygrałam, zawsze sama musiałam sobie radzić. Miło by było coś wygrać chociaż raz“ - napisała do Nas Pani Marzena z Braniewa. Postanowiliśmy zrobić jej niespodziankę i spełnić jej marzenie. Przy okazji zobaczyliśmy remont na Placu Grunwaldu. Właśnie powstaje tam duży parking. - W końcu będzie tu porządek, a przede wszystkim będzie bezpieczniej – powiedziała nam słuchaczka, którą odwiedziliśmy trzeciego dnia akcji "Eska dowozi".

Eska w ogródku na Kolonii Wojskowej

Maj to piękny miesiąc. Czwartą laureatką akcji “Eska dowozi” w Braniewie została słuchaczka Ania, mieszkanka ulicy Dembińskiego w Braniewie. To dzielnica nazywana Kolonią Wojskową. Kiedyś mieszkali tam żołnierze z rodzinami. Teraz jest towarzystwo mieszane cywilno – wojskowe. Pani Ania zaprosiła nas do ogrodu przed domem, gdzie wypoczywała razem z rodziną. Było wszystko: radość z prezentów, energia, humor oraz uśmiech na twarzach dorosłych i dzieci.

Wizyta u artystycznej duszy

Piątego dnia akcji “Eska dowozi” trafiliśmy na ul. Kołłątaja w Braniewie. Okazało się, że mieszka tam artystyczna dusza. Słuchaczka Wioleta nie tylko słucha muzy w Esce, ale także sama tworzy autorskie utwory i śpiewa! W czerwcu wydaje swój drugi singiel. Nam zaprezentowała swoją domową wersję. Na co dzień jest mamą. Dzieci bardzo ucieszyły się z naszej wizyty.

ESKA Dowozi w Braniewie! Słuchacze Radia ESKA będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów!

i

Autor: arch. prywatne Słuchaczka Wioleta nie tylko słucha muzy, ale sama tworzy autorskie utwory i śpiewa. Na co dzień jest mamą.

Eska serwuje endorfiny

“Eska dowozi” to akcja, która przybliża nas do Was. Miło widzieć na Waszych twarzach uśmiechy. W poniedziałek (17 maja) poznaliśmy kolejną super słuchaczkę. To Karolina, która mieszka w pięknym otoczeniu przyrody. Jej dom znaleźliśmy na końcu Braniewa, tuż przy znaku oznaczającym koniec miasta na tzw. wylocie ulicy Olsztyńskiej w stronę Bemowizny. Przekazaliśmy prezenty, a w zamian otrzymaliśmy śliczne podziękowania.

- Dreszczyk emocji, który towarzyszy rywalizacji podczas brania udziału w konkursach podwyższa u mnie poziom adrenaliny i endorfin – zdradziła nam zadowolona ze swojej wygranej laureatka akcji “Eska dowozi” w Braniewie.

ESKA Dowozi w Braniewie! Słuchacze Radia ESKA będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów!

i

Autor: arch. prywatne Poranna kawa Karoliny - laureatki akcji "Eska dowozi" w Braniewie.

Zielony maj z akcją “Eska dowozi” w Braniewie

Kolejna laureatka akcji “Eska dowozi” w Braniewie to Agnieszka, która wraz ze swoją rodziną mieszka przy ul. Wąskiej. Odwiedziliśmy ich we wtorek (18 maja).  Ucieszyli się z pomarańczowych gadżetów Eski i z pizzy zaserwowanej przez lokalnego partnera gastronomicznego Eski. Pani Agnieszka lubi jeść, ale zupełnie po niej tego nie widać.

- Jestem w ciągłym ruchu. Dużo spaceruję, bo lubię Braniewo. Odwiedzam wszystkie jego zakątki. Zwłaszcza w maju, bo teraz jest tak pięknie zielono – tłumaczy.

Eska dowozi trafiła pod strzechy

Jedną z laureatek akcji “Eska dowozi” została Magdalena z miejscowości Podlechy. To piękna polska wieś w gminie Płoskinia w powiecie braniewskim. Pola, lasy, zwierzęta, przepiękne zachody i wschody słońca oraz przede wszystkim cisza. Przez wieś przebiega tylko jedna droga. Rzadko uczęszczana. W takich pięknych okolicznościach przyrody, Magdalena słucha Eski Braniewo i postanowiła się do nas zgłosić. Szczęście jej dopisało. Prezenty pojechały z laureatką do jej rodzinnej miejscowości.

ESKA Dowozi w Braniewie! Słuchacze Radia ESKA będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów!

i

Autor: www.pixabay.com Eska dowozi trafiła pod strzechy.

Eska dowozi - niespodzianka dla męża i dzieci

Na Osiedlu Wojskowym przy ul. Sucharskiego w Braniewie mieszka słuchaczka Joanna z mężem i przecudnymi dziećmi: chłopczykiem i dziewczynką w wieku 2. i 7. lat. Rodzinka nie wiedziała, że mama zgłosiła się do akcji “Eska dowozi”. Mąż był pozytywnie zaskoczony niespodzianką, dzieciaki szalały z radości. W takich pląsach i podskokach to nam jeszcze nie dziękowano.

ESKA Dowozi w Braniewie! Słuchacze Radia ESKA będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów!

i

Autor: arch. prywatne Eska dowozi trafiła na stół.

Eska dowiozła na fajrant

Takiego końca pracy się nie spodziewali. Słuchaczka Ewa postanowiła podzielić się swoją szczęśliwą wygraną. Pomarańczowe gadżety i jedzonko od lokalnego partnera gastronomicznego trafiły do jej współpracowników z Zakładu Gospodarki Komunalnej w Braniewie.

- Wszyscy ciężko pracujemy, dbając o zieleń i cmentarze w mieście. Na koniec dnia, gdy pracownicy wrócą z terenu zaserwuję im pizzę i pomarańczowe gadżety Eski – zapowiedziała. I jak obiecała, tak zrobiła. A wszystko działo się przy ul. Rzemieślniczej w Braniewie.

ESKA Dowozi w Braniewie! Słuchacze Radia ESKA będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów!

i

Autor: arch. prywatne Słuchaczka Ewa postanowiła podzielić się swoją szczęśliwą wygraną.

Domowe porządki z Eską Braniewo

Gdy odwiedziliśmy naszego kolejnego laureata, w jego domu przy ul. Fromborskiej w Braniewie panował chaos. Rodzina słuchacza Adriana była właśnie w trakcie domowych porządków. Na szczęście szybko się z tym wszystkim uporali, a nasze prezenty były wspaniałą nagrodą za ciężką pracę. No i najważniejsze: rodzina najadła się do syta.

ESKA Dowozi w Braniewie! Słuchacze Radia ESKA będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów!

i

Autor: arch. prywatne No i najważniejsze: rodzina najadła się do syta.

Eska dowozi z widokiem na Braniewo

W przypadku odwiedzin u kolejnego laureata akcji “Eska dowozi” zostaliśmy zauroczeni widokiem z okna. Piotr z ulicy Młynarskiej mówi, że to jego Manhattan. I my się z tym zgadzamy. Braniewo jak na dłoni. Przepiękny widok na rzekę Pasłękę, Stadion Miejski i na ruiny starego miasta. Widać też: byłe ZOO, MOS, Pałacyk Potockiego, Wieżę Bramną Zamku Biskupiego, ulicę Gdańską oraz tzw. most betonowy. Do tego wszystkiego dołączyła Eska.

ESKA Dowozi w Braniewie! Słuchacze Radia ESKA będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów!

i

Autor: arch. prywatne

Eska dowozi prezentem na Dzień Samorządowca

Tym razem laureatkami akcji “Eska dowozi” w Braniewie zostały “księgóweczki, które pracują jak mróweczki”. Tak napisały o sobie pracownice z Centrum Usług Wspólnych w Braniewie. Tak się złożyło, że przybyliśmy do nich 27 maja dokładnie w Dzień Samorządowca. Były: życzenia, prezenty i moc radości.

ESKA Dowozi w Braniewie! Słuchacze Radia ESKA będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów!

i

Autor: arch. prywatne

W oczekiwaniu na nowego słuchacza

Ostatni dzień akcji “Eska dowozi” był okazją do spotkania laureatki Ewy, mieszkanki ulicy Dąbrowskiego w Braniewie. Okazało się, że nasza słuchaczka oczekuje pojawienia się na świecie swojego drugiego potomka, który jak tylko się pojawi  zostanie wiernym fanem Eski Braniewo. Będzie miał to po mamie. A tymczasem niespodzianką "zajęła" się starsza siostra.

ESKA Dowozi w Braniewie! Słuchacze Radia ESKA będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów!

i

Autor: arch. prywatne