Eska gra z Zatoką Braniewo

i

Autor: arch. MKS Zatoka Braniewo Mecz odbędzie się na stadionie przy ul. Botanicznej w Braniewie.

Eska gra z Zatoką Braniewo

2021-10-22 13:07

Jako patron medialny Klubu MKS Zatoka Braniewo zapraszamy na najważniejszy mecz sezonu. Derbowe spotkanie Braniewskich Smoków oraz Błękitnych Orneta będzie emocjonującym starciem.

Obydwie drużyny potrzebują punktów. Wygrana z rywalem zza miedzy oraz drużyną, która w tabeli goni Zatokę Braniewo będzie bardzo ważna. Pozwoli „Smokom” z Braniewa odskoczyć od drużyn na dnie i przybliżyć się do zespołów ze środka tabeli. Dodatkowym smaczkiem meczu, będzie obecny trener Zatoki – Daniel Kogut, który był trenerem i zawodnikiem drużyny Błękitnych.

Derby Braniewo - Orneta

Jak informują służby prasowe Klubu: w ostatnich latach dosyć często kluby Zatoka i Błękitni walczyły o czwartoligowe punkty. Wyniki tych pojedynków były różne, a początek tego sezonu dla piłkarzy z Ornety był równie słaby jak dla „Smoków” z Braniewa. Zatem wszystko może się zdarzyć...

Mecz: 23.10.2021

Zapraszamy na derby Braniewo -Orneta w sobotę, 23 października. Początek spotkania o godz. 15 na stadionie przy ul. Botanicznej w Braniewie.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! [ZAPOWIEDŹ]

Quiz. Najważniejsze wydarzenia w Polsce po 2000 roku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 15
Papież Jan Paweł II zmarł w 2005 roku. Pamiętasz w jaki dzień?