Ferie z Braniewskim Centrum Kultury w teatralnym klimacie

i

Autor: arch. BCK Dzieci nie trzeba zapisywać na zajęcia wcześniej.

Ferie z Braniewskim Centrum Kultury w teatralnym klimacie

2023-01-20 0:46

Podczas zajęć przygotują scenografię, ozdoby oraz kukiełki, których użyją do stworzenia teatrzyku lalek. Tegoroczne ferie z Braniewskim Centrum Kultury upłyną w teatralnym klimacie.

Braniewskie Centrum Kultury to miejsce, w którym na co dzień funkcjonują sekcje artystyczne, w których „rodzą się talenty”. Artystycznego akcentu nie mogło też zabraknąć podczas tegorocznych ferii, które zaplanowano w teatralnym klimacie.

Zabawa w teatr

Ferie z Braniewskim Centrum Kultury w teatralnym klimacie to propozycja bezpłatnych zajęć skierowana do dzieci w wieku od 6. do 12. lat. Podczas spotkań zaplanowanych na wolny od szkoły czas uczestnicy teatralnych półkolonii wezmą udział w grach, zabawach oraz animacjach. Ponadto przygotują scenografię, ozdoby oraz kukiełki, których użyją do stworzenia teatrzyku lalek.

Terminarz spotkań

W ramach teatralnych ferii z Braniewskim Centrum Kultury odbędą się cztery kilkugodzinne spotkania: 25.01.2023, 27.01.2023, 31.01.2023 i 02.02.2023. Wszystkie zaczynać się będą o godz. 10:00 i potrwają do godz. 14:00. Dzieci nie trzeba zapisywać na zajęcia wcześniej. Opiekun zapisuje dziecko osobiście przed rozpoczęciem zajęć zgodnie z harmonogramem. Szczegółowe informacje w sekretariacie Braniewskiego Centrum Kultury tel. 55 506 50 20

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Muzyka rockowa lat 80-tych - zagranica. Albumy, które dziś są legendarne
Sonda
Znasz tego rapera?