W Braniewie sprawdzą autobus na żądanie

i

Autor: www.pixabay.com Dobrym rozwiązaniem jest poinformowanie policjantów o planowanym wyjeździe z kilkudniowym wyprzedzeniem.

W Braniewie sprawdzą autobus na żądanie

2023-01-16 7:03

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi policjanci ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Braniewie podejmą działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa wyjeżdżającym. Dużą uwagę mundurowi zwrócą na kontrolę autobusów i kierowców wiozących dzieci na zimowy wypoczynek.

Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji przygotowało wykaz miejsc prowadzenia kontroli autobusów oraz kierowców autobusów przewożących dzieci i młodzież na wypoczynek. Wykaz ten zawiera zestawienie punktów z terenu kraju wraz z numerami telefonów kontaktowych, gdzie można uzyskać informacje na temat możliwości przeprowadzenia doraźnych kontroli autobusów i kierowców.

Wystarczy wskazać miejsce

Policjanci z Braniewa sprawdzą autobus na żądanie w miejscu wskazanym przez zgłaszającego. Wystarczy zadzwonić pod wskazany numer: 47 734 32 00 - czynny całą dobę dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Braniewie lub 47 734 32 57 -w dni robocze w godz. 8:00-

15:00 i umówić się na spotkanie. Dobrym rozwiązaniem jest poinformowanie policjantów o planowanym wyjeździe z kilkudniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu można uniknąć dłuższego oczekiwania na przyjazd patrolu Policji.

Bezpieczny autobus

Jednocześnie policja informuje, że na stronie bezpiecznyautobus.gov.pl można sprawdzić podstawowe informacje na temat autobusu: dane o badaniu technicznym, dane techniczne, informacje o polisie OC.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Szokujące nagranie policji. Samochód osobowy zmiótł z przejścia dla pieszych 42-latkę
Sonda
Które z tych miejsc lub sposobów podróżowania jest dla ciebie najciekawsze na urlop w 2023 roku?