Ferie zimowe z braniewskimi  strażakami

i

Autor: arch. KP PSP Braniewo Ferie zimowe ze strażakami.

Ferie zimowe z braniewskimi strażakami

2023-01-27 8:00

Z uczestnikami półkolonii realizowanych w Braniewskim Centrum Kultury spotkali się strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie. Przybliżyli im zawód strażaka oraz podstawowe zasady bezpiecznego wypoczynku.

Prelekcja skierowana była do dzieci i młodzieży w wieku od 6. do 12 lat. Z najmłodszymi spotkali się strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, przybliżając im zawód strażaka oraz podstawowe zasady bezpieczeństwa.

- Prewencja społeczna realizowana przez Państwową Straż Pożarną stanowi istotny element związany z podnoszeniem świadomości w zakresie występujących zagrożeń. To doskonała platforma w zakresie dostarczania wiedzy oraz informacji, promocja postaw i wzrostu świadomości społeczeństwa - informują służby prasowe braniewskiej komendy PSP.

Spotkanie ze strażakami jak zawsze było atrakcyjne. Obserwując reakcje i zainteresowanie uczestników półkolonii, można śmiało stwierdzić, że wśród nich  na pewno znajdują się przyszli strażacy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Olsztyn. Policja eskortowała rodzącą kobietę do szpitala
Sonda
Robisz zakupy w niedziele handlowe?