Goście porzucili psa w hotelu, a sami uciekli nie uiszczając opłaty

i

Autor: fanpejdż Otoz Animals Inspektorat w Braniewie Goście porzucili psa w hotelu, a sami uciekli nie uiszczając opłaty

Frombork: goście porzucili psa w hotelu, a sami uciekli nie płacąc za pobyt

2023-02-17 9:39

Mężczyzna i kobieta przyjechali do jednego z hoteli we Fromborku 14 lutego i mieli tam zostać kilka dni, ale hotel opuścili jeszcze tej samej nocy, nie płacąc za pobyt, za to w pokoju zostawili… psa.

- Mężczyzna i kobieta przyjechali do hotelu Kopernik we Fromborku. Mieli ze sobą psa, mix amstaffa. W recepcji powiedzieli, że zameldują się na drugi dzień, ponieważ kobieta źle się czuła. Twierdzili, że zostaną w hotelu aż cztery dni - relacjonują na swoim fanpejdżu braniewscy animalsi.

W nocy jednak puścili hotel, pozostawiając w pokoju psa. Psiak uwiązany był na smyczy do kaloryfera, zostawili otwarte drzwi balkonowe, dzięki czemu pies mógł się załatwić na balkonie. W pokoju "właściciele" zostawili jego miseczki, karmę, smycz, obrożę, zabawki i leżankę.

- Rozmawiając z recepcjonistką, powiedzieli, że są małżeństwem. Po południu wyprowadzili jeszcze psa na spacer. Mężczyzna udał się do apteki po lekarstwa dla żony. Potem już nikt ich nie widział - dodają animalsi.

Psiak jest już pod opieką braniewskiego Inspektoratu OTOZ Animals. Jest bardzo grzeczny, łagodny, mocno wystraszony. To mix amstaffa. Jest młody i zdrowy.

- Jest także zdezorientowany, ciągle wypatruje swoich opiekunów. Niestety nie jest zaczipowany, nie możemy więc ustalić dokładnych danych właścicieli psa. Nazwaliśmy go Amor, dlatego, że trafił do hotelu w Walentynki - piszą animalsi.

Monitoring hotelowy był w tym czasie zepsuty, w recepcji przed wydaniem kluczy nie zameldowano pary, nie zwrócono również uwagi na kolor, markę i numer rejestracyjny pojazdu.

- Mimo tego, mamy już dane kobiety, mieszkającej na stałe w Niemczech, która prawdopodobnie przyjechała do hotelu. Pewność będziemy mieć wówczas, gdy sprawdzi to policja. Pracownicy hotelu są już po pierwszych przesłuchaniach - dodają animalsi.

Jeśli Amor skradł Wasze serca i chcielibyście zapewnić mu dom tymczasowy z możliwością przekształcenia w dom stały, prosimy o kontakt z OTOZ Animals pod nr tel. 781 015 201 lub przez e-mail: m.hynko@otoz.pl.
Policjanci ze Wschowy ścigają 21-latka poszukiwanego do odbycia kary

QUIZ. Jesteś Ślązakiem czy czystej krwi gorolem? Ten test odróżnia hanysów od goroli

Pytanie 1 z 12
Jedziesz na zolyty na Śląsk. Że na co? Prościej nie można?!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE