Zamiast telefonu były papierowe ścinki

i

Autor: KMP Elbląg Zamiast telefonu były papierowe ścinki

Zamiast telefonu były papierowe ścinki

2023-02-16 11:44

Taką przesyłkę odebrała 36-letnia braniewianka od kuriera. Kobieta, na jednym z portali ogłoszeniowych, kupiła telefon komórkowy. kobieta zdecydowała się na płatność przy odbiorze.

Kobieta znalazła na jednym z portali ogłoszeniowych ofertę zakupu telefonu komórkowego. Korzystna oferta przykuła uwagę 36-latki. Zainteresowana zakupem, skontaktowała się z domniemanym sprzedawcą celem uzyskania informacji o przedmiocie oraz możliwości zakupu i dostawy pod jej adres.

Transakcja przebiegała jak każda inna, rozmowa ze sprzedawcą, ustalenie formy zapłaty oraz dostawy. W tym przypadku kobieta zdecydowała się na płatność przy odbiorze. Przy zakupach od osób prywatnych, przedmiotów o dużej wartości jest to najrozsądniejsza forma finalizacji zakupu. Na tamtą chwilę jedyny koszt jaki poniosła kobieta to opłata z góry, za doręczenie przesyłki za pobraniem, która wyniosła 30 zł.

Po pewnym czasie do drzwi kobiety zapukał kurier z paczką, braniewianka zapłaciła należność gotówką w kwocie 3550 zł. Niestety z braku czasu kobieta nie sprawdziła zawartości paczki przy kurierze. Dopiero po pewnym czasie otworzyła przesyłkę, w którym miał znajdować się telefon komórkowy.

Zamiast telefonu oszust zapakował ścinki papieru oraz folii a kontakt ze sprzedawcą urwał się. Na szczęście kobieta zgłosiła sprawę platformie sprzedażowej, na której doszło do zakupu oraz policji, co daje jej szansę na odzyskanie pieniędzy

M jak miłość. Kamil po powrocie z Ukrainy nie będzie już taki sam. Anita pozna wstrząsające kulisy wyjazdu

QUIZ. "Ó" czy "U"? To wiedzą dzieci w szkole. Wynik niższy, niż 7/10 to wstyd – na 18 lutego

Pytanie 1 z 10
W pi[]rnik[] ma r[]żnokolorowe dł[]gopisy.