Kasia Kowalska i Smolasty na koniec wakacji w Braniewie

i

Autor: arch. BCK Eska Braniewo jest patronem medialnym tych przedsięwzięć.

Kasia Kowalska i Smolasty na koniec wakacji w Braniewie

2021-08-24 13:32

"Baj, baj wakacje" - to hasło trzydniowego cyklu wydarzeń, w trakcie których w ostatni weekend sierpnia mieszkańcy Braniewa pożegnają wakacje. W programie koncerty, pokazy tańca i mody, piknik oraz rekreacja na świeżym powietrzu.

Zabawa rozpocznie się w piątek 27 sierpnia w braniewskim amfiteatrze. O godz. 17:00 ruszy wakacyjna bezpłatna strefa dziecka, a o godz. 19:00 na scenie amfiteatru pojawią się pierwsi goście muzyczni. Będzie to koncert w wykonaniu uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych z Elbląga. 

Trzy dni zabawy na koniec wakacji

Tego samego dnia w amfiteatrze zobaczymy jeszcze pokazy tańca w wykonaniu uczestników elbląskiej szkoły tańca Brodway. W sobotę 28 sierpnia podczas imprezy “Baj, baj wakacje” wystąpią: iluzjonista, wokaliści z BCK-a oraz gwiazdy: Smolasty i Kasia Kowalska. Niedziela 29 sierpnia to atrakcje, które odbędą się na stadionie miejskim w Braniewie. Tam zaplanowano: motocyklowy piknik rodzinny oraz rowerowy rajd maluszka. Eska Braniewo jest patronem medialnym tych przedsięwzięć.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Edyta Górniak podsumowuje 30 lat kariery: W Polsce nie było nawet pizzy

Quiz. Owoc czy warzywo? Dzieci znają odpowiedzi!

Pytanie 1 z 10
Papryka to: