W czwartek (15.10.2020) możecie, a nawet musicie skorzystać z remontowanego mostu nad rzeką Bauda pod Fromborkiem

i

Autor: arch. Starostwo Powiatowe w Braniewie Oficjalne oddanie do użytku mostu na Baudzie najprawdopodobniej nastąpi pod koniec października.

Kierowcy wyjątkowo muszą skorzystać z remontowanego mostu nad rzeką Bauda pod Fromborkiem

2020-10-15 8:06

Jeszcze nieoficjalnie i wyjątkowo. Kierowcy poruszający się w czwartek (15 października) po trasie Braniewo – Frombork będą korzystać z przejazdu po remontowanym moście nad rzeką Bauda. Na dotychczasowym objeździe z Fromborka do Braniewa przez Biedkowo - do godz. 17.00 - wykonywane będą prace drogowe i przejazd tamtędy będzie niemożliwy.

Most w Ostrowie trafi na złom

W związku z remontem drogi w Biedkowie przejazd z Braniewa do Fromborka tymczasowo odbywa się przebudowywaną drogą nr 504. Oficjalne oddanie do użytku mostu na Baudzie najprawdopodobniej nastąpi pod koniec października.

W lipcu br. zakończyła się przebudowa drogi wojewódzkiej nr 504 na odcinku z Pogrodzia do Fromborka. Ponad 8-mio kilometrową trasę można już pokonać bez przeszkód. W ramach remontu poprawiona została jakość i nośność nawierzchni, przebudowano skrzyżowania, zatoki postojowe i stan techniczny wpisanego do rejestru zabytków mostu nad rzeką Narusa.

Most na Baudzie jest częścią drugiego etapu remontu drogi wojewódzkiej 504 na odcinku Frombork – Braniewo.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Najpiękniejsze miasta Europy. Wiesz o nich wszystko?

Pytanie 1 z 12
Słynny Most Karola to atrakcja...