Kolejne narkotyki nie trafią na braniewski rynek

i

Autor: www.pixabay.com Kolejne narkotyki nie trafią na braniewski rynek

kryminalne

Kolejne narkotyki nie trafią na braniewski rynek

2024-01-08 11:58

Policjanci udaremnili wprowadzenie kolejnych ilości środków odurzających na braniewski rynek. Zatrzymali 35-latka poszukiwanego listem gończym za przestępstwa narkotykowe. W trakcie zatrzymania ujawnili przy nim środki odurzające. Mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie „odsiedzi” karę zasądzoną przez sąd.

Jednym z zadań funkcjonariuszy Policji jest ustalenie miejsca pobytu i zatrzymanie osób na które wpływają nakazy doprowadzenia i listy gończe. Osoby te ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości, aby uniknąć kary i pozostać na wolności jak najdłużej.

Nie udało się to 35-latkowi, który został zatrzymany przez braniewskich policjantów Wydziału Kryminalnego. Poszukiwany był na podstawie listu gończego wydanego przez braniewski sąd do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe. To jednak nie wszystkie problemy tego mężczyzny. Dodatkowo policjanci w trakcie zatrzymania ujawnili przy nim środki odurzające. Zatrzymany trafił do zakładu karnego, gdzie „odsiedzi” wyrok za przestępstwa, których się dopuścił. Odpowie również za posiadanie narkotyków.

Dobre rozpoznanie i policyjna czujność przynosi pozytywne efekty. Dzięki temu, że narkotyki zostały przejęte przez policjantów, nie trafią na czarny rynek i kolejne osoby nie będą miały z nimi styczności. Można tu mówić o ratowaniu przed narkotykowym nałogiem, w który mogły popaść szczególnie młode osoby, gdyby nie zdecydowana walka z dilerami substancji odurzających, którą stale prowadzą braniewscy kryminalni. Dzięki skutecznej pracy policjantów udaję się w wielu takich przypadkach przerwać nielegalny proceder.

M jak miłość. Kama po operacji Ani rzuci się na Olka! Co na to Aneta?

Najważniejsze święta w 2024 - quiz. Sprawdź, czy znasz te daty!

Pytanie 1 z 10
Kiedy obchodzimy rocznicę uchwalenia Konstytucji?