Kolejne sukcesy Terytorialsów z Braniewa. Tym razem  w sportach walki

i

Autor: arch. 43blp Drużynowo terytorialsi zajęli pierwsze miejsce.

Kolejne sukcesy Terytorialsów z Braniewa. Tym razem w sportach walki

2021-06-22 23:55

Starszy szer. Małgorzata Chalecka, na co dzień jest żołnierzem 43 batalionu lekkiej piechoty z Braniewa. W miniony weekend (18-20.06 ) walczyła w Kaliszu o „Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu”. Do Braniewa wróciła z trzema medalami.

W zawodach wzięło udział około 170. zawodników, w tym żołnierze z Polski I Republiki Czeskiej. Reprezentantka braniewskiego batalionu zdobyła aż trzy medale: srebro i dwa brązowe.

- Startowałam w trzech formułach w K-1 na ringu, w kick-light oraz point-fighting na macie. W tych dwóch ostatnich brałam udział pierwszy raz, dla mnie nowe i cenne doświadczenie. Ogromne podziękowanie dla drużyny "DWOT - Wojownik Niezłomny" za mega wsparcie i super atmosferę - mówi st. szer. Małgorzata Chalecka, 43blp.

  • K1 Rules / Senior [k] / -70kg – brąz
  • point-fighting / Senior [k] / -70kg – srebro
  • kick-light / Senior [k] / -70kg – brąz

 DWOT - Wojownik Niezłomny

Drużynowo terytorialsi zajęli pierwsze miejsce. Srebro otrzymała 11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej, brąz - 18 Dywizja Zmechanizowana.

"Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!"

Chcą zostać strażakami - trwają testy sprawnościowe
Sonda
Czy chciałbyć aby sztuczna inteligencja działała już w Polsce?