Kolejne uderzenie KAS w punkt z grami hazardowymi w Braniewie

i

Autor: Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie Kolejne uderzenie KAS w punkt z grami hazardowymi w Braniewie

Kolejne uderzenie KAS w punkt z grami hazardowymi w Braniewie

2021-04-20 10:58

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Elbląga po raz kolejny weszli do lokalu w Braniewie, w którym prowadzone były gry hazardowe na komputerach.

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Elbląga weszli do lokalu na terenie Braniewa, w którym prowadzone były gry hazardowe na komputerach. Punkt zabezpieczony był podwójną metalową śluzą oraz wyposażony w kamery monitoringu. W środku znajdowały się stanowiska komputerowe. Na żadnym nie stwierdzono numerów poświadczenia rejestracji oraz zezwolenia.

W lokalu panował bałagan. Ilość porozrzucanych dowodów wpłaty do bankomatu świadczyła o sporym zainteresowaniu korzystających z urządzeń. Na miejscu funkcjonariusze zastali gracza, który wielokrotnie uruchamiał kolejne gry. Został on przesłuchany w charakterze świadka.

Punkt wyposażony był w syreny oraz alarm, a dodatkowo w rozpylacz gazu pieprzowego.

Funkcjonariusze zajęli dwa zestawy komputerowe i bitomat na poczet dowodów rzeczowych. Sprawę przekazali do Referatu Dochodzeniowo-Śledczego w Elblągu. Powiadomili również Powiatową Stację Sanitarno – Epidemilogiczną w Elblągu o nieprzestrzeganiu obostrzeń związanych z pandemią COVID-19.

Sedno Sprawy - Jacek Sasin
Sonda
Czy biegasz podczas epidemii koronawirusa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE