Koncertu nie będzie, ale Orkiestra i tak zagra w Braniewie

i

Autor: MH W tym roku BCK-a łączy się zdalnie z braniewskim finałem. Dla Orkiestry nagrano tam specjalny teledysk.

Koncertu nie będzie, ale Orkiestra i tak zagra w Braniewie

2021-01-29 23:54

W niedzielę 31 stycznia w Braniewie odbędzie się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z powodu pandemii nie będzie wyglądał tak jak zawsze. Nie odbędzie się np. koncert w Braniewskim Centrum Kultury, ale niezmiennie na ulice wyjdą wolontariusze z wielkoorkiestrowymi puszkami.

29. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 31 stycznia 2021 roku. Orkiestra zagra tym razem na rzecz oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Ze względu na pandemię w Braniewie w trakcie finału nie będzie koncertu, ani wspólnych spotkań, ale niezmiennie na ulice wyjdą wolontariusze z puszkami i identyfikatorami. W Braniewie na ulice wyjdzie tego dnia ponad stu wolontariuszy. Wysłannicy braniewskiego finału WOŚP pojawią się także we Fromborku, Pieniężnie i w Lelkowie.

Z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy związani są od początku zuchy i harcerze z Braniewa. W tym roku  w ich komendzie przy ul. Armii Krajowej 9 funkcjonować będzie sztab finansowy i sklepik braniewskiego finału.

Każdy może wspomóc WOŚP

Wspomóc akcję Jurka Owsiaka można już teraz. Wielkoorkiestrowe puszki znajdziecie w wybranych sklepach i punktach. W internecie działają też wirtualne puszki i wielkoorkiestrowe zbiórki.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Porzucone psy czekają na adopcję

Zabawne nazwy miejscowości w Polsce. Wiesz z których są województw?

Pytanie 1 z 10
Miejscowość Owsianka leży w województwie: