Konkurs na Kotylion Niepodległościowy w2020 we Fromborku

i

Autor: www.pixabay.com

Konkurs na Kotylion Niepodległościowy 2020 we Fromborku

2020-10-29 12:58

To najnowsza propozycja Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury we Fromborku. Konkurs skierowany jest do mieszkańców gminy Frombork i został podzielony na kilka kategorii wiekowych. Technika wykonania prac jest dowolna. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Liczy się pomysł i kreatywność, ale trzeba pamiętać o kilku zasadach. Kotyliony będą oceniane indywidualnie – wykonane ręcznie przez jedną osobę o średnicy rozety nie większej niż 10 cm. Prace można tworzyć z dowolnych materiałów ( filc, papier, wstążka, włóczka), ale kotylion powinien być zgodny z wytycznymi Prezydenta RP. “Kokarda Narodowa to rozeta z kolorem białym w środku, a czerwonym na zewnątrz. Kolejność ta może zostać odwrócona tylko jeśli jest ona podkładka pod Orła”.

- Komisja konkursowa oceniać będzie m.in. pomysłowość, ale i prawidłowe wykorzystanie barw oraz symboli narodowych - mówi Justyna Podleś, dyrektor Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury we Fromborku.

Propozycje Kotylionów Niepodległościowych przyjmowane będą do 05 listopada do godz. 15.00 w siedzibie Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury we Fromborku (Osiedle Słoneczne 16). Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody.

Epidemiolog, prof. Maria Gańczak: Statystyki ministerstwa to wierzchołek góry lodowej. Krótkotrwały lockdown jest konieczny [Super Raport]

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 16
Nie siedź na betonie, bo dostaniesz...