Konkurs na opracowanie projektu logo „Roku Mikołaja Kopernika”

i

Autor: arch. organizatora Każdy uczestnik konkursu może złożyć maksymalnie dwie prace konkursowe.

Konkurs na opracowanie projektu logo „Roku Mikołaja Kopernika”

2021-12-15 6:26

Konkurs na opracowanie projektu logo „Roku Mikołaja Kopernika” ogłosili wspólnie abp Józef Górzyński, metropolita warmiński i Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego. Zwycięzca otrzyma 10 tys. zł.

Ten znak graficzny ma się charakteryzować prostotą, ponadczasowością i łatwością zapamiętania. Przez połączenie z hasłem „Kopernika cztery dziewięciolecia” (łac. „Coppernici novennia quattuor”) powinien on łączyć postać i działalność Mikołaja Kopernika z regionem historycznej Warmii. Zwrot „cztery dziewięciolecia” jest własnym sformułowaniem kanonika warmińskiego i odnosi się do czasu, który Kopernik spędził na Warmii oraz do konkretnego, epokowego dzieła – De revolutionibus.

Promocja Roku Mikołaja Kopernika

Wyłonione w konkursie logo będzie wykorzystywane do promocji Roku Mikołaja Kopernika oraz budowania marki regionu Warmii i Mazur. Każdy uczestnik konkursu może złożyć maksymalnie dwie prace konkursowe. Należy je nadsyłać pocztą elektroniczną na adres mailowy: tomgar@uwm.edu.pl lub przesłać na nośnikach elektronicznych (płyta CD/DVD lub pendrive) na adres: ks. Tomasz Garwoliński, ul. Kard. S. Hozjusza 15, 11-041 Olsztyn. Chodzi o projekt logo, wizualizację jego użycia w różnych przestrzeniach i przedmiotach oraz skan podpisanej własnoręcznie karty zgłoszenia.

Zwycięzcę poznamy w 2022 roku

Prace konkursowe należy składać do 31 stycznia 2022 roku. Wybór zwycięskiej pracy i wręczenie nagrody odbędzie się 19 lutego 2022 roku.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Tworzenie ozdób świątecznych w duchu zero waste
Sonda
Czy sprawcy śmiertelnych wypadków powinni na zawsze tracić prawo jazdy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE