Konkurs na opracowanie projektu logo „Roku Mikołaja Kopernika”

i

Autor: arch. organizatora Każdy uczestnik konkursu może złożyć maksymalnie dwie prace konkursowe.

Konkurs na opracowanie projektu logo „Roku Mikołaja Kopernika”

2021-12-15 6:26

Konkurs na opracowanie projektu logo „Roku Mikołaja Kopernika” ogłosili wspólnie abp Józef Górzyński, metropolita warmiński i Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego. Zwycięzca otrzyma 10 tys. zł.

Ten znak graficzny ma się charakteryzować prostotą, ponadczasowością i łatwością zapamiętania. Przez połączenie z hasłem „Kopernika cztery dziewięciolecia” (łac. „Coppernici novennia quattuor”) powinien on łączyć postać i działalność Mikołaja Kopernika z regionem historycznej Warmii. Zwrot „cztery dziewięciolecia” jest własnym sformułowaniem kanonika warmińskiego i odnosi się do czasu, który Kopernik spędził na Warmii oraz do konkretnego, epokowego dzieła – De revolutionibus.

Promocja Roku Mikołaja Kopernika

Wyłonione w konkursie logo będzie wykorzystywane do promocji Roku Mikołaja Kopernika oraz budowania marki regionu Warmii i Mazur. Każdy uczestnik konkursu może złożyć maksymalnie dwie prace konkursowe. Należy je nadsyłać pocztą elektroniczną na adres mailowy: tomgar@uwm.edu.pl lub przesłać na nośnikach elektronicznych (płyta CD/DVD lub pendrive) na adres: ks. Tomasz Garwoliński, ul. Kard. S. Hozjusza 15, 11-041 Olsztyn. Chodzi o projekt logo, wizualizację jego użycia w różnych przestrzeniach i przedmiotach oraz skan podpisanej własnoręcznie karty zgłoszenia.

Zwycięzcę poznamy w 2022 roku

Prace konkursowe należy składać do 31 stycznia 2022 roku. Wybór zwycięskiej pracy i wręczenie nagrody odbędzie się 19 lutego 2022 roku.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Tworzenie ozdób świątecznych w duchu zero waste
Sonda
Czy sprawcy śmiertelnych wypadków powinni na zawsze tracić prawo jazdy?