Krwiodawcy udowadniają. Jest moc w ludziach

i

Autor: Klub HDK PCK przy PSG w Braniewie Akcja odbyła się pod hasłem „Na straży życia”.

Krwiodawcy udowadniają. Jest moc w ludziach

2021-04-21 23:56

13,5 litra najcenniejszego daru popłynęło z Braniewa do potrzebujących chorych. To plon kwietniowej akcji poboru krwi zorganizowanej przez Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Placówce Straży Granicznej w Braniewie.

To była akcja pod hasłem „Na straży życia”organizowana pod patronatem Komendanta Głównego Straży Granicznej. Jej celem jest pokazanie, że funkcjonariusz Straży Granicznej, który na co dzień pilnuje bezpieczeństwa obywateli i granic RP - w poczuciu obowiązku i z satysfakcją oddaje krew. Pomaga ratować ludzkie życie.

Ich akcje są otwarte dla wszystkich chętnych

Akcje organizowane przez Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Placówce Straży Granicznej w Braniewie są otwarte. To znaczy, że może w nich uczestniczyć każdy chętny. Trzeba się tylko wcześniej zarejestrować na określoną godzinę. To wymagania dotyczące pandemii. Kolejna szansa 17 czerwca 2021. Akcja odbędzie się w godzinach 8:00 – 11:00 w stałym miejscu w budynku Kolejowego Przejścia Granicznego przy ul. Błotnej 3 w Braniewie.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Nasz Nowy Dom 21-22.04. Komu pomoże Katarzyna Dowbor?
Sonda
Czy biegasz podczas epidemii koronawirusa?