Krwiodawcy udowadniają. Jest moc w ludziach

i

Autor: Klub HDK PCK przy PSG w Braniewie Akcja odbyła się pod hasłem „Na straży życia”.

Krwiodawcy udowadniają. Jest moc w ludziach

2021-04-21 23:56

13,5 litra najcenniejszego daru popłynęło z Braniewa do potrzebujących chorych. To plon kwietniowej akcji poboru krwi zorganizowanej przez Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Placówce Straży Granicznej w Braniewie.

To była akcja pod hasłem „Na straży życia”organizowana pod patronatem Komendanta Głównego Straży Granicznej. Jej celem jest pokazanie, że funkcjonariusz Straży Granicznej, który na co dzień pilnuje bezpieczeństwa obywateli i granic RP - w poczuciu obowiązku i z satysfakcją oddaje krew. Pomaga ratować ludzkie życie.

Ich akcje są otwarte dla wszystkich chętnych

Akcje organizowane przez Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża przy Placówce Straży Granicznej w Braniewie są otwarte. To znaczy, że może w nich uczestniczyć każdy chętny. Trzeba się tylko wcześniej zarejestrować na określoną godzinę. To wymagania dotyczące pandemii. Kolejna szansa 17 czerwca 2021. Akcja odbędzie się w godzinach 8:00 – 11:00 w stałym miejscu w budynku Kolejowego Przejścia Granicznego przy ul. Błotnej 3 w Braniewie.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Nasz Nowy Dom 21-22.04. Komu pomoże Katarzyna Dowbor?
Sonda
Czy biegasz podczas epidemii koronawirusa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE