Ktoś wyciął 12 drzew we Fromborku. Policja szuka winowajcy

i

Autor: www.pixabay.com Sprawa wycinki drzew została zgłoszona na policję.

Ktoś wyciął 12 drzew we Fromborku. Policja szuka winowajcy

2021-04-15 17:28

Drzewa rosły przy ul. Elbląskiej we Fromborku, w pobliżu Kościoła św. Wojciecha, ale na terenie należącym do miasta. W czwartek (15 kwietnia) mieszkańcy zauważyli, że drzewa zostały wycięte.

Jeden z zaniepokojonych tym faktem mieszkańców poinformował inspektora OTOZ Animals w Braniewie.

- Zajmujemy się zwierzętami, ale gdy otrzymałam taki sygnał, nie mogłam pozostać obojętna. Zainteresowałam się tematem – mówi Monika Hyńko, od której z kolei dowiedziało się o tym fakcie Radio ESKA Braniewo.

Informację potwierdził Damian Krasiński, zastępca burmistrza Fromborka.

- Dostaliśmy sygnał o godz. 13.00. Po sprawdzeniu tej informacji, okazało się, że rzeczywiście na terenie należącym do gminy ktoś wyciął 12 drzew. Natychmiast zgłosiliśmy sprawę na policję – mówi. Damian Krasiński nie wie, kto to zrobił. O pojawiających się w miasteczku plotkach nie chce rozmawiać. - Winowajcy szuka policja – mówi.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Kubki wielokrotnego użytku. Pierwsze takie kubki w Polsce!
Sonda
Co zrobisz, kiedy "to wszystko się już skończy"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE