Lego - strażak. Pierwszy taki turniej we Fromborku

i

Autor: www.pixabay.com Za najlepsze konstrukcje czekają nagrody: klocki Lego.

Lego - strażak. Pierwszy taki turniej we Fromborku

2022-07-29 11:15

To będzie pierwszy taki turniej we Fromborku zaproponowany przez strażaków - ochotników. Zadaniem zawodników będzie zbudowanie budowli z 790 elementów klocków Lego, pokazującej kreatywność, oryginalność i zgodność z tematem wydarzenia, którym jest „bezpieczeństwo”.

LEGO – strażak to kolejna tegoroczna wakacyjna propozycja OSP Frombork skierowana do dzieci i młodzieży i dorosłych. Będzie to pierwszy turniej budowania i przedstawienia życia strażaka przy użyciu klocków Lego.

790 klocków do wykorzystania

Udział w wydarzeniu będzie mogło wziąć 20 dwuosobowych drużyn składających się z dziecka i opiekuna. Ich zadaniem będzie zbudowanie budowli z 790 elementów, pokazującej kreatywność, oryginalność i zgodność z tematem wydarzenia, którym jest „bezpieczeństwo”. Klocki niezbędne do stworzenia budowli zapewnia uczestnikom organizator. Zestawy będą takie same dla wszystkich uczestników, a czas na wykonanie zadania to: 120 minut.

Będą nagrody

Za najlepsze konstrukcje czekają nagrody w postaci zestawów Lego. Turniej odbędzie się 7 sierpnia o godzinie 13:00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej we Fromborku. Zgłoszenia przyjmowane będą u organizatora ( ospfrombork@gmail.pl)  do 5 sierpnia. Decyduje kolejność zgłoszeń.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Przyjaciółki 20 sezon. Nowa przyjaciółka Marta weźmie się za Wiktora!?
Sonda
Czy rozszerzanie uprawnień służb takich, jak Straż Graniczna, to dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE