Lego - strażak. Pierwszy taki turniej we Fromborku

i

Autor: www.pixabay.com Za najlepsze konstrukcje czekają nagrody: klocki Lego.

Lego - strażak. Pierwszy taki turniej we Fromborku

2022-07-29 11:15

To będzie pierwszy taki turniej we Fromborku zaproponowany przez strażaków - ochotników. Zadaniem zawodników będzie zbudowanie budowli z 790 elementów klocków Lego, pokazującej kreatywność, oryginalność i zgodność z tematem wydarzenia, którym jest „bezpieczeństwo”.

LEGO – strażak to kolejna tegoroczna wakacyjna propozycja OSP Frombork skierowana do dzieci i młodzieży i dorosłych. Będzie to pierwszy turniej budowania i przedstawienia życia strażaka przy użyciu klocków Lego.

790 klocków do wykorzystania

Udział w wydarzeniu będzie mogło wziąć 20 dwuosobowych drużyn składających się z dziecka i opiekuna. Ich zadaniem będzie zbudowanie budowli z 790 elementów, pokazującej kreatywność, oryginalność i zgodność z tematem wydarzenia, którym jest „bezpieczeństwo”. Klocki niezbędne do stworzenia budowli zapewnia uczestnikom organizator. Zestawy będą takie same dla wszystkich uczestników, a czas na wykonanie zadania to: 120 minut.

Będą nagrody

Za najlepsze konstrukcje czekają nagrody w postaci zestawów Lego. Turniej odbędzie się 7 sierpnia o godzinie 13:00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej we Fromborku. Zgłoszenia przyjmowane będą u organizatora ( ospfrombork@gmail.pl)  do 5 sierpnia. Decyduje kolejność zgłoszeń.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Przyjaciółki 20 sezon. Nowa przyjaciółka Marta weźmie się za Wiktora!?
Sonda
Czy rozszerzanie uprawnień służb takich, jak Straż Graniczna, to dobry pomysł?