Mikołaj czasami ubiera mundur

i

Autor: arch. 9BBKPanc. Tym razem w rolę Mikołaja wcielili się żołnierze z kompanii logistycznej batalionu dowodzenia 9BBKPanc.

Mikołaj czasami ubiera mundur. Tak stało się w Braniewie [ZDJĘCIA]

2020-12-23 16:33

Żołnierze 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej zawsze chętnie pomagają potrzebującym. Przed świętami Bożego Narodzenia ich pomoc trafiła do Katolickiego Ośrodka Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży w Braniewie.

Tym razem w rolę Mikołaja wcielili się żołnierze z kompanii logistycznej batalionu dowodzenia 9BBKPanc. Wystarczyło hasło i rozkręcili akcję. Wspólnie stworzyli paczki dla wychowanków, w których znalazły się słodycze i bony podarunkowe. Nie zapomnieli też o wsparciu prowadzących ośrodek. Dla nich przygotowali prezenty ze środkami higienicznymi i artykułami chemicznymi.

DOM DZIECKA PROWADZONY PRZEZ KATARZYNKI Z BRANIEWA

Katolicki Ośrodek Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży w Braniewie to dom dziecka prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr św. Katarzyny. Dzieci i młodzież mieszkają w dwóch kameralnych grupach 14 i 12-osobowych. Dom powstał w 1998 roku.

- Drogie dzieci Mikołaj czasami ubiera mundur – napisała w podziękowaniach dla żołnierzy: siostra prowadząca ośrodek. A żołnierze zapewniają, że to nie pierwsza i nie ostatnia pomoc. Zamierzają wspierać placówkę nie tylko w święta. – Możemy np. pomóc w ciężkich pracach fizycznych. Czasami przecież trzeba przenieść np. szafę -  dodają.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Polskie Boże Narodzenie - koncert wigilijny

Jak dobrze znasz polskie kolędy? [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Dzisiaj w Betlejem, dzisiaj w Betlejem...