Mobilny Punkt Spisowy  NSP 2021

i

Autor: Arch. GUS Spisanie trwa kilka minut i nie jest skomplikowane.

Mobilny Punkt Spisowy NSP 2021

2021-07-16 0:31

Jeżeli jeszcze się "nie spisałeś", to takiej okazji nie możesz przegapić. W piątek (16 lipca) w godz. 11.00 – 13.00 na placu przy Braniewskim Centrum Kultury - Gminne Biuro Spisowe w Braniewie będzie pełnić dyżur w ramach Mobilnego Punktu Spisowego.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 trwa od kwietnia 2021. Spis jest realizowany przez Główny Urząd Statystyczny j jest obowiązkowy dla każdej osoby mieszkającej w Polsce. W imieniu małoletnich dzieci spisu dokonują rodzice lub opiekunowie prawni. Podczas spisu zbierane są informacje o ludności, gospodarstwach domowych i warunkach mieszkaniowych.

Czas na wypełnienie obowiązku jest do 30 września 2021 r. ale najlepiej uczynić to jak najszybciej. Spisanie trwa kilka minut i nie jest skomplikowane. Jeżeli chcesz dokonać spisu osobiście, ale potrzebujesz pomocy w obsłudze interaktywnej aplikacji, Gminne Biuro Spisowe w Braniewie zapewnia potrzebne wsparcie.

16 lipca 2021r. (piątek) w godz. 11.00 – 13.00 na placu przy Braniewskim Centrum Kultury - Gminne Biuro Spisowe w Braniewie będzie pełnić dyżur w ramach Mobilnego Punktu Spisowego. Do spisu potrzebne będą nr PESEL osób wspólnie zamieszkujących.

"Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!"

Lato w Juracie
Sonda
Upały w Polsce - czy masz już dość?