Mundial 2022. Rodzinna Strefa Kibica w Braniewie

i

Autor: arch. BCK Rodzinna Strefa Kibica w Braniewie.

Mundial 2022. Rodzinna Strefa Kibica w Braniewie

2022-11-18 7:01

W niedzielę 20 listopada w Katarze na Bliskim Wschodzie rozpoczną się Mistrzostwa Świata 2022 w Piłce Nożnej. Mieszkańcy Braniewa – jak zawsze- będą mogli wspólnie kibicować zawodnikom w Rodzinnej Strefie Kibica zorganizowanej przez miejski samorząd.

W niedzielę 20 listopada w Katarze na Bliskim Wschodzie rozpoczną się Mistrzostwa Świata 2022 w piłce nożnej. Po raz pierwszy tego typu wydarzenie odbędzie się w kraju islamskim. Będzie to również pierwszy mundial, który zostanie rozegrany w nietypowej jak na tę imprezę porze. Mieszkańcy Braniewa – jak zawsze- będą mogli wspólnie kibicować zawodnikom w miejskiej, rodzinnej strefie kibica.

Rodzinna Strefa Kibica w Braniewie

Tym razem jednak kibice nie spotkają się w Amfiteatrze Miejskim, bo na to jest za zimno. Burmistrz Braniewa, który prywatnie jest miłośnikiem futbolu  i wiernym kibicem braniewskiej "Zatoki" zaproponował by tegoroczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej można było zobaczyć na wielkim ekranie i zaprosił mieszkańców do kina "Baszta" funkcjonującego w Braniewskim Centrum Kultury.

- Tym razem kciuki za naszych piłkarzy trzymać będziemy nie w Amfiteatrze Miejskim im. Henryka Mrozińskiego, ale w sali kinowej Braniewskie Centrum Kultury im. Tadeusza Kopacza, gdzie na dużym ekranie obejrzymy wszystkie mecze Polaków. Tak jak Wy liczę, że nasze kibicowanie nie skończy się na 3 spotkaniach grupowych. Już nie mogę się doczekać, a Wy - napisał na swoim Facebookowym profilu Tomasz Sielicki, burmistrz Braniewa.

BCK - Mundial

Polacy zagrają we wtorek, 22 listopada o godz. 17:00 z Meksykiem, w sobotę, 26 listopada o godz. 14:00 z Arabią Saudyjską i w środę, 30 listopada o godz. 20:00 z Argentyną. I dokładnie w tych terminach czynna będzie Rodzinna Strefa Kibica w Braniewskim Centrum Kultury. Wstęp do Rodzinnej Strefy Kibica w Braniewie będzie wolny.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Kadra wyjechała na mundial. Pożegnał ich premier
Sonda
Czy reprezentacja Portugalii ma szansę wygrać MŚ w Katarze?