Muzea odmrożone. Muzeum Ziemi Braniewskiej ponownie zaprasza do odwiedzin

i

Autor: arch. TMB

Muzea odmrożone. Muzeum Ziemi Braniewskiej ponownie zaprasza do odwiedzin

2021-01-28 23:56

To dobra informacja dla miłośników historii. Od 01 lutego br. znowu będzie można odwiedzać m.in. muzea. W Braniewie na takie otwarcie czekali z niecierpliwością członkowie Towarzystwa Miłośników Braniewa, które prowadzi Muzeum Ziemi Braniewskiej.

- Zwyczajowo muzeum nasze jest w poniedziałki nieczynne ale tym razem, ze względu aż na 2,5 miesięczną przerwę w funkcjonowaniu naszej placówki, postanowiliśmy je udostępnić wyjątkowo już w poniedziałek - informuje braniewskie muzeum.

Przypominamy, że Muzeum Ziemi Braniewskiej funkcjonuje w budynku Zespołu Szkół Zawodowych przy ul. Gdańskiej 19 w Braniewie (byłe Hosianum).  Czynne jest codziennie (oprócz poniedziałków) w godzinach 12.00 - 16.00. Inne godziny otwarcia są możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu z kierownictwem muzeum tel. 504 371 455 lub 505 018 185. Zwiedzanie muzeum jest bezpłatne.

Muzeum Ziemi Braniewskiej przypomina o zachowaniu przez zwiedzających stosownego reżimu sanitarnego, czyli przebywania w pomieszczeniu jednej osoby na 15 m2. Ponadto obowiązkowe jest stosowanie masek ochronnych i dezynfekcja rąk przed wejściem do muzeum.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Wrzutnia biblioteczna w Siedlcach