Niesamowity wszechświat w braniewskiej bibliotece

i

Autor: arch. MBP w Braniewie Wystawę można oglądać w godzinach pracy MBP w Braniewie do końca lipca.

"Niesamowity wszechświat" w braniewskiej bibliotece

2021-07-08 23:46

Jeśli chcecie wiedzieć, czy spadające gwiazdy spełniają życzenia albo dlaczego niebo jest niebieskie, to jak najszybciej wybierzcie się w kosmiczną podróż razem z Miejską Biblioteką Publiczną w Braniewie.

Do końca lipca  w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie można oglądać wystawę „Niesamowity wszechświat”, stworzoną do książki Karoliny Bąkowskiej o tym samym tytule. Kolorowe ilustracje wykonała graficzka Asia Gwis. Wystawa wypożyczona dzięki uprzejmości wydawnictwa Nasza Księgarnia. Można ją oglądać w godzinach pracy biblioteki.

Autorka: Karolina Bąkowska poświęciła się astronomii, ma doktorat z fizyki o tej specjalności. Już w wieku dwóch lat pytała, gdzie na niebie jest Kasjopeja oraz dlaczego Słońce świeci.

Ilustratorka: Asia Gwis – graficzka i ilustratorka. Absolwentka Wydziału Grafiki i Malarstwa ASP w Łodzi, dyplom w 2000 r. w pracowni Grafiki Wydawniczej. Kocia mama i wielka miłośniczka podróżowania.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Sprawdź, jakie produkty są szczególnie groźne dla zdrowia
Sonda
Czy publikujesz zdjęcia dzieci w Internecie?