Nocne poszukiwania 11 - letniej dziewczynki

i

Autor: www.pixabay.com 11 latka wyszła z domu nie mówiąc, gdzie dokładnie się przemieszcza.

Nocne poszukiwania 11- letniej dziewczynki

2021-09-22 23:24

Służby mundurowe zaalarmowała zaniepokojona zniknięciem dziewczynki rodzina. 11-letnia mieszkanka Sawit (gm. Pieniężno) wyszła z domu, nie mówiąc nikomu gdzie wychodzi.

Poszukiwania dziewczynki rozpoczęły się we wtorek 21 września kilkanaście minut po godz. 20:00. Z uwagi na porę dnia i warunki pogodowe do działań zaangażowano policjantów i strażaków – ochotników z powiatu braniewskiego. Po kilkudziesięciu minutach poszukiwań realizowanych zarówno w miejscowości jak również w pobliskim lesie, dziewczynka została odnaleziona przez członków rodziny około 300. metrów od domu.

Z uwagi na charakter zgłoszenia jeszcze w takcie realizowanych poszukiwań służba dyżurna Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie rozpoczęła uruchamianie dodatkowych sił i środków w postaci pojazdów terenowych i quada. Na szczęście całe zdarzenie zakończyło się bezpiecznie.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Roztańczony Narodowy_Jorrgus

Quiz. Owoc czy warzywo? Dzieci znają odpowiedzi!

Pytanie 1 z 10
Papryka to: