Odpowiedzą za przestępstwa narkotykowe

i

Autor: KMP Elbląg Odpowiedzą za przestępstwa narkotykowe

Odpowiedzą za przestępstwa narkotykowe

2022-06-14 11:26

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi 20-latkowi oraz jego 27-letniej znajomej, którzy zostali zatrzymani przez braniewskich kryminalnych. Z ustaleń policjantów wynika, że mieszkańcy powiatu braniewskiego nielegalnie uprawiali konopie. 20-latek odpowie także dodatkowo za posiadanie narkotyków.

Policjanci z wydziału kryminalnego, którzy na co dzień rozpracowują narkotykowe środowiska przestępcze, zatrzymali dwie osoby. Z ustaleń policjantów wynikało, że 20-latek i 27-latka mogą nielegalnie uprawiać konopie. Funkcjonariusze dokładnie gromadzili wszelkie informacje i pod koniec zeszłego tygodnia przystąpili do zatrzymania podejrzanych.

Policyjny trop okazał się słuszny. W trakcie przeszukania kryminalni zabezpieczyli doniczki z marihuaną, a także susz roślinny. 20-latek i 27-latka trafili do policyjnej celi.

Następnego dnia, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, podejrzani usłyszeli zarzuty.

27-latka i jej młodszy znajomy odpowiedzą za nielegalną uprawę konopi, co w polskim prawie zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Co więcej, 20-latek podejrzany jest także o posiadanie narkotyków.

Stifler znokautuje Bombardiera szybciej niż Pudzian? Odważna zapowiedź przed PRIME SHOW MMA

Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Poniższy znak ostrzega o:
Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]