Olimpiadę wygrała drużyna Zespołu Szkół Budowlanych

i

Autor: arch. Starostwo Powiatowe w Braniewie W rywalizacji udział wzięły dwuosobowe drużyny ze szkół ponadpodstawowych powiatu braniewskiego.

Olimpiadę wygrała drużyna Zespołu Szkół Budowlanych

2022-02-24 23:53

W czwartek (24.02.2022) w Starostwie Powiatowym w Braniewie odbył się Finał Powiatowy XXVI Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej. Zwycięzcami tegorocznej Olimpiady została drużyna Zespołu Szkół Budowlanych w Braniewie.

W rywalizacji udział wzięły dwuosobowe drużyny ze szkół ponadpodstawowych powiatu braniewskiego. Każdy uczestnik pisał test oddzielnie, a suma uzyskanych punktów przez dwóch uczestników decydowała o zajęciu miejsca przez drużynę.

Wyrównany poziom

Zwycięzcami tegorocznej Olimpiady została drużyna Zespołu Szkół Budowlanych w Braniewie. W dogrywce II miejsce zdobyła drużyna Zespołu Szkół Zawodowych w Braniewie, a III miejsce zajęła drużyna Liceum Ogólnokształcącego im. Feliksa Nowowiejskiego w Braniewie.

Kolejna rozgrywka

Zwycięzcy będą reprezentować powiat braniewski na eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 18 marca 2022 roku w Warmińsko – Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Z respiratorem jeździł na lodowisku
Sonda
Czy masz w domu czujnik tlenku węgla?