Pijany kierowca zatrzymany dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu

i

Autor: www.pixabay.com Kierowca zakończył swoją podróż w miejscowości Glinka w przydrożnym rowie.

Pijany kierowca zatrzymany dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu

2022-05-31 23:51

Postawą godną naśladowania wykazała się mieszkanka Braniewa, która przyczyniła się do zatrzymania pijanego kierowcy. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy.

Po raz kolejny właściwa reakcja obywatela stworzyła warunki do szybkiej reakcji funkcjonariuszy. A wszystko wydarzyło się minionej niedzieli (29.05.2022). Policjanci ok. godz. 15:30 zostali powiadomieni wówczas, że z drogi S-22 w kierunku drogi K-54 jedzie najprawdopodobniej pijany mężczyzna. We wskazane miejsce natychmiast wysłano patrol policji.

Podejrzewała, że kierowca jest pijany

Zgłaszająca dodała, że kierujący pojazdem marki Ford S-MAX zachowuje się bardzo dziwnie i prawdopodobnie jest nietrzeźwy. Chwilę później funkcjonariusze ujawnili wskazany pojazd, którego kierujący zakończył swoją podróż w miejscowości  Glinka w przydrożnym rowie.

Miał 3 promile alkoholu w organizmie

Policyjne badanie stanu trzeźwości wykazało, że prowadził mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Teraz za popełnione przestępstwo nieodpowiedzialny mężczyzna odpowie przed sądem.

Polecany artykuł:

Zatrzymany po pościgu

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Kierowca TIR-a rzucał przedmiotami w jadące obok BMW. Straty na 15 tys. złotych
Sonda
Oglądałeś 13 Posterunek?