Płoskinia: śmiertelny wypadek podczas usuwania drzewa

i

Autor: www.pixabay.com Zdjęcie stanowi ilustrację do materiału

Płoskinia: śmiertelny wypadek podczas usuwania drzewa

2023-03-02 10:24

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek (28.02.2023r.) przed godziną 13:00 w miejscowości Płoskinia. Podczas obalania drzewa, doszło do jego rozłupania i jedna z części uderzyła w 54-latka.

Na stanowisko oficera dyżurnego wpłynęło zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w miejscowości Płoskinia, podczas wycinki drzewa. Z ustaleń policjantów wynika, że na jednej z prywatnych posesji dwóch mężczyzn usuwało drzewo.

Podczas jego obalania drzewo rozłupało się. Jedna z jego części uderzyła 54-latka, na skutek uderzenia mężczyzna stracił przytomność i upadł na ziemię. Po pewnym czasie mężczyzna odzyskał przytomność, następnie został przetransportowany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w celu poddania go szczegółowym badaniom.

Niestety w wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł w szpitalu. Na miejscu wypadku pracowała policyjna grupa zdarzeniowa, która wykonała oględziny oraz zabezpieczyła ślady. Braniewscy policjanci prowadzą dochodzenie, mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

M jak miłość. Magda skazana na Julię. Po spotkaniu z kochanką Andrzeja powie Kindze, że nigdy się od niej nie uwolni

Bon Jovi - co wiesz o legendzie rocka lat 80.? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W którym mieście został założony zespół?