Po dwóch dniach poszukiwań odnaleziono ciało wędkarza

i

Autor: MH Do akcji poszukiwawczej zaangażowano oprócz nurków także specjalistyczny sprzęt.

Po dwóch dniach poszukiwań odnaleziono ciało wędkarza

2021-07-04 0:41

Poszukiwania 34-letniego wędkarza trwały od piątku (02 lipca). W sobotę (03 lipca) jego ciało odnaleźli w wodzie nurkowie ze specjalistycznej grupy ratownictwa wodno-nurkowego z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie.

34-letni wędkarz wybrał się na ryby w czwartek (01 lipca). Późnym wieczorem widziany był nad rzeką Pasłęką przy ul. Przemysłowej w Braniewie. Następnego dnia rano na brzegu pozostały już tylko wędki oraz rzeczy mężczyzny.

Nie było go także w domu

Poszukiwania mężczyzny rozpoczęli policjanci i strażacy z Braniewa. W działania zaangażowano początkowo trzy jednostki pływające z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie oraz strażaków ochotników z OSP Braniewo. Z Elbląga dojechała też grupa nurków z Komendy Miejskiej PSP.

W sobotę (03 lipca) w akcję zaangażowano dodatkowo załogę pontonu Morskiego Oddziału Straży Granicznej i strażaków ze specjalistycznej grupy ratownictwa wodno-nurkowego z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie. Na ciało mężczyzny natrafiono dzięki użyciu sonaru. Wędkarza znaleziono około 30. metrów od miejsca, gdzie łapał ryby. Jego ciało było zaczepione o drzewo znajdujące się w wodzie.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Pan Tomasz przeżył zderzenie z pociągiem
Sonda
Czy chciałbyć aby sztuczna inteligencja działała już w Polsce?