Podejrzana ciężarówka zatrzymana na granicy

i

Autor: arch. W-M Oddziału SG Numer VIN został wykonany metodą odbiegającą od oryginału, a tabliczki znamionowe były podrobione.

Podejrzana ciężarówka zatrzymana na granicy

2022-02-17 23:57

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach zatrzymali ciągnik siodłowy marki Volvo, którym chciał wyjechać z Polski mieszkaniec Kaliningradu. Szacunkowa wartość pojazdu 60 tys. zł.

W środę, 16 lutego do odprawy granicznej stawił się 43-letni kierowca ciężarówki. W trakcie sprawdzania legalności pochodzenia auta, funkcjonariusze Straży Granicznej nabrali podejrzeń co do autentyczności oznaczeń identyfikacyjnych ciągnika siodłowego.

Nie dali się nabrać 

Numer VIN został wykonany metodą odbiegającą od oryginału, a tabliczki znamionowe były podrobione. Okazało się też, że pojazd nie pochodzi z 2006 roku, jak wynikało to z dokumentów, tylko jest 2 lata młodszy.

Dalej nie pojedzie

Volvo zostało zatrzymane, a dalsze czynności w sprawie prowadzą funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach.

 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Tym samolotem lecą wirusy nad Warszawą. Pierwszy taki transport w Polsce
Sonda
Czy czekasz na upalne lato?