Podsumowanie weekendu na drogach powiatu braniewskiego

i

Autor: KPP Braniewo Podsumowanie weekendu na drogach powiatu braniewskiego

kryminalne

Podsumowanie weekendu na drogach powiatu braniewskiego

2024-03-18 10:46

Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych miniony weekend na drogach powiatu braniewskiego nie był bogaty w interwencje drogowe. Było dość spokojnie, choć w niedzielę policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, w wyniku którego pasażerka trafiła do szpitala.

Podczas minionego weekendu funkcjonariusze z ruchu drogowego przeprowadzili 60 kontroli uczestników ruchu drogowego. Ujawnili łącznie 60 wykroczeń. Zastosowali 7 pouczeń,  52 mandaty karne, również skierowali wniosek o ukaranie do sądu. Przebadali 56  kierowców pod kątem trzeźwości. Ujawnili 41 przekroczeń prędkości, z czego 16 w rejonie przejść dla pieszych. Niestety na naszych drogach jeżdżą kierowcy, którzy mają „ciężką nogę” i nie przestrzegają dozwolonych prędkości.

W niedzielę (17.03.24 r.) ok godz. 16:00  na drodze W-504 Braniewo-Frombork na wysokości miejscowości Stępień 42-letni kierujący pojazdem marki Daewoo Matiz, z nieznanych przyczyn zjechał do prawej krawędzi jezdni, a następnie wpadł do przydrożnego rowu, gdzie pojazd przewrócił się na bok. Autem podróżowały dwie osoby. Pasażerka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Elblągu. W trakcie prowadzonych czynności ruch odbywał się wahadłowo.  Po przeprowadzonych badaniach w szpitalu,  uczestniczka zdarzenia została wypisana ze szpitala.

Szczere wyznanie Maćka Musiała! Odczuwa zmęczenie treningami!

Jak dobrze pamiętasz te seriale kryminalne sprzed lat? Ten QUIZ będzie dla ciebie wyzwaniem!

Pytanie 1 z 10
Jak brzmiał tytuł amerykańskiego serialu kryminalnego, który mogliśmy oglądać m.in. na TVN i opowiadał o grupie badaczy z archiwum X, zajmujących się rozwiązywaniem starych zagadek kryminalnych?