Podzielili się tym, co najcenniejsze

i

Autor: arch. KPP Braniewo Akcja honorowego oddawania krwi w Braniewie.

Podzielili się tym, co najcenniejsze

2021-09-01 23:45

Przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Braniewie odbyła się kolejna akcja honorowego krwiodawstwa. Najcenniejszym darem z potrzebującymi podzielili się policjanci, funkcjonariusze zaprzyjaźnionych służb, pracownicy cywilni oraz mieszkańcy.

Akcję zorganizowano we wtorek (31.08.2021r.) w tzw. „krwiobusie”, czyli mobilnym punkcie poboru krwi. Autobus "do zadań specjalnych"  zaparkował przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Braniewie. W sumie 26 osób oddało blisko 12 litrów krwi.

Nie ma lepszej pomocy

Inicjatorem akcji był Klub HDK PCK,,Niebieska kropla’’, który został utworzony przez policjantów w 2015 roku, a jego prezesem jest zastępca naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego kom. Krzysztof Stodulski.

- Dziękujemy wszystkim za tak wspaniały odzew na apel  i zapraszamy jednocześnie na kolejną zbiórkę krwi. O terminach informować będziemy za pośrednictwem strony internetowej Komendy Powiatowej Policji w Braniewie i lokalnych mediów - sygnalizują organizatorzy zbiórki.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Sonda
Czy sprawcy śmiertelnych wypadków powinni na zawsze tracić prawo jazdy?