Podzielili się tym, co najcenniejsze

i

Autor: arch. KPP Braniewo Akcja honorowego oddawania krwi w Braniewie.

Podzielili się tym, co najcenniejsze

2021-09-01 23:45

Przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Braniewie odbyła się kolejna akcja honorowego krwiodawstwa. Najcenniejszym darem z potrzebującymi podzielili się policjanci, funkcjonariusze zaprzyjaźnionych służb, pracownicy cywilni oraz mieszkańcy.

Akcję zorganizowano we wtorek (31.08.2021r.) w tzw. „krwiobusie”, czyli mobilnym punkcie poboru krwi. Autobus "do zadań specjalnych"  zaparkował przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Braniewie. W sumie 26 osób oddało blisko 12 litrów krwi.

Nie ma lepszej pomocy

Inicjatorem akcji był Klub HDK PCK,,Niebieska kropla’’, który został utworzony przez policjantów w 2015 roku, a jego prezesem jest zastępca naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego kom. Krzysztof Stodulski.

- Dziękujemy wszystkim za tak wspaniały odzew na apel  i zapraszamy jednocześnie na kolejną zbiórkę krwi. O terminach informować będziemy za pośrednictwem strony internetowej Komendy Powiatowej Policji w Braniewie i lokalnych mediów - sygnalizują organizatorzy zbiórki.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Sonda
Czy sprawcy śmiertelnych wypadków powinni na zawsze tracić prawo jazdy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE