Policjanci z Braniewa uratowali ranne pisklę

i

Autor: arch OTOZ Animals Braniewo Funkcjonariusze zaopiekowali się gołębiem.

Policjanci z Braniewa uratowali ranne pisklę

2021-06-25 7:18

Zakładając policyjny mundur nigdy nie wiadomo, jakie interwencje przyniesie dzień. Funkcjonariusze ruszając w patrol są gotowi nieść pomoc każdemu. Jak pokazuje przykład z Braniewa na policyjne wsparcie mogą liczyć nie tylko mieszkańcy, ale każda żywa istota.

W środę (23.06.2021r.) policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców Braniewa. Około godz. 15:30 funkcjonariusze dostrzegli leżące na ruchliwej jezdni pisklę gołębia. Ranny, wycieńczony ptak nie miał sił podnieść się z drogi, z pomocą ruszyli więc policjanci.

Funkcjonariusze zaopiekowali się gołębiem

O dalszą opiekę nad pisklakiem poprosili braniewskiego inspektora ds. ochrony zwierząt OTOZ Animals. Teraz nad powrotem do zdrowia młodego ptaka czuwają specjaliści.

- Pewne jest, że na pewno nie przeżyłby, gdyby nie pomoc braniewskich policjantów. To oni znaleźli go i zawieźli do lecznicy weterynaryjnej (..). Wspaniała postawa, wspaniałych ludzi, za którą dziękujemy z całego serca  - podsumowali akcję Animalsi.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Bestia ukrzyżowała malutką sowę
Sonda
Wakacje 2021 - czy powinny trwać krócej czy dłużej?