Policjanci z Wilcząt zrobili niespodziankę dzieciom z Ukrainy

i

Autor: arch. KPP Braniewo zaCzasami tak niewiele trzeba, by zapewnić uśmiech na twarzach najmłodszych uśmiech.

Policjanci z Wilcząt zrobili niespodziankę dzieciom z Ukrainy

2022-03-23 5:44

Policjanci z posterunku Policji w Wilczętach zrobili niespodziankę dzieciom z Ukrainy. W trakcie patrolu swojego rejonu, odwiedzili jedną z rodzin, która zapewniła schronienie uchodźcom.

Czasami tak niewiele trzeba, by zapewnić uśmiech na twarzach najmłodszych – uśmiech, który napędza do dalszego działania i jest najlepszym wyrazem wdzięczności. Wiedzą o tym policjanci z posterunku Policji w Wilczętach, którzy z pewną niespodzianką wyruszyli do uchodźców z Ukrainy.

Uśmiech dzieciom

W gronie osób, które uciekły przed wojną były także dzieci. Maluchy z dużym zainteresowaniem obserwowały radiowóz, więc funkcjonariusze zaprosili najmłodszych do policyjnego auta. Te chwile radości na twarzach dzieci spowodowały, że policjanci postanowili dać im kolejny powód do uśmiechu. Żegnając się z dziećmi zapewnili, że wrócą następnego dnia z niespodzianką. Tak też się stało. Funkcjonariusze kupili gry, zabawki, pluszaki oraz piłki i ruszyli do małych gości. Policjanci ze wzruszeniem relacjonowali spotkanie, podkreślając, że takim odruchem serca chcieli zapewnić najmłodszym choć namiastkę normalności.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Belgrad oczami reportera Super Expressu
Sonda
Czy uważasz, że powinna zostać wysłana na Ukrainę misja pokojowa?