Policjant po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

i

Autor: KMP Elbląg Policjant po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

Policjant po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

2022-06-21 7:27

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał pewien kierowca, który próbował odjechać spod jednego z braniewskich sklepów. Nieodpowiedzialnego mężczyznę zatrzymał policjant wydziału kryminalnego, który w czasie wolnym od służby robił zakupy z synem. Teraz 66-latek nie uniknie już odpowiedzialności.

Braniewski kryminalny spędzał czas wolny od służby z rodziną. Kiedy po godz.18:00 wybrał się z synem na zakupy zwrócił uwagę na pewnego kierowcę. Zachowanie mężczyzny wskazywało, że mógł być pod działaniem alkoholu, a gdy próbował odjechać – funkcjonariusz postanowił uniemożliwić mu dalszą podróż.

Policjant zabrał 66-latkowi kluczyki i wezwał na miejsce umundurowany patrol. Od kierowcy było czuć alkohol, a wykonane chwilę później badanie jego stanu trzeźwości potwierdziło, że był pijany.

Okazało się, że 66-latek prowadził auto mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Co więcej, sprawdzenia w służbowych systemach wykazały, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania. Teraz nie uniknie już odpowiedzialności.

opr.as

Kładka pieszo-rowerowa coraz bliżej! Tak budują nową przeprawę przez Wisłę

QUIZ. Co to za gwara? Gdzie tak mówią, co to znaczy ? Wynik 10/15 to wielki sukces!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś na rozgrzewkę... Bajtel to po śląsku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE