Był poszukiwany, zatrzymali go braniewscy policjanci

2022-06-15 12:48

Najbliższe trzy lata spędzi w więziennej celi pewien mieszkaniec powiatu braniewskiego, który od początku roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Za lekceważenie sądowych zakazów oraz posiadanie zabronionych substancji wymierzono mu karę w wymiarze ponad czterdziestu miesięcy pozbawienia wolności. Sąd wydał za nim także łącznie sześć listów gończych. Wytężona praca braniewskich kryminalnych doprowadziła do zatrzymania poszukiwanego, który teraz trafi do aresztu.

Codzienna policyjna służba ukierunkowana jest nie tylko na przeprowadzanie interwencji, ale również poszukiwanie i zatrzymywanie tych osób, które celem uniknięcia zasądzonej kary ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Funkcjonariusze sprawdzają dokładnie wszystkie miejsca, w których mogą przebywać poszukiwani. Tak było i tym razem.

Kryminalni z Braniewa ustalili, że 21-latek powrócił w znajome strony, przystąpili więc do działania i chwilę później zatrzymali mężczyznę. Zgodnie z decyzją sądu, poszukiwany za popełnione przestępstwa, w tym m.in. za jazdę wbrew sądowym zakazom oraz przestępstwo narkotykowe powinien spędzić w więziennej celi najbliższe lata.

Od stycznia wydano za 21-latkiem łącznie aż sześć listów gończych.

Express Biedrzyckiej - gen. Waldemar Skrzypczak: Rosja nie przegra tej wojny dzięki elitom politycznym

QUIZ. Gry i zabawy z dzieciństwa. Baba Jaga patrzy, czy zdobędziesz minimum 8 punktów!

Pytanie 1 z 10
Na początek - ile dzieci miał ojciec Wirgiliusz?