Policyjny dozór dla sprawców pobicia

i

Autor: www.pixabay.com Policyjny dozór dla sprawców pobicia

Policyjny dozór dla sprawców pobicia

2022-08-11 10:31

Kara do trzech lat pozbawienia wolności grozi trzem mieszkańcom powiatu braniewskiego w wieku od 27 do 38 lat, których zatrzymali kryminalni. Mężczyźni podejrzani są o pobicie 41-latka pod jednym z klubów. W sądzie zapadła decyzja o objęciu zatrzymanych policyjnym dozorem. Czynności w tej sprawie trwają.

Oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony o pobiciu mężczyzny pod jednym z miejscowych lokali. Pod wskazany adres natychmiast skierowano patrol oraz medyków. 41-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala, a policjanci przystąpili do odtworzenia przebiegu zajścia.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, w tym przesłuchań świadków, funkcjonariusze ustalili personalia trzech mężczyzn mogących mieć związek z tym zdarzeniem. Do zatrzymań osób podejrzanych doszło jeszcze tego samego dnia. Do policyjnej celi trafiło trzech mieszkańców powiatu braniewskiego w wieku od 27 do 38 lat.

Z ustaleń kryminalnych wynika, że mężczyźni bili pokrzywdzonego pięściami i kopali go po całym ciele. Zatrzymani stanęli przed sądem, gdzie zapadła decyzja o objęciu ich policyjnym dozorem. Czynności w tej sprawie trwają.

Patryk z Dębna i jego didgerido

QUIZ. Tak niedawno, a czy jeszcze to pamiętasz? Na ostatnich pytaniach z najnowszej historii Polski polegniesz

Pytanie 1 z 15
Zaczniemy od czegoś prostego. W którym roku Polska weszła do Unii Europejskiej?