Przerobione dane to już przestępstwo

i

Autor: WMOSG Przerobione dane to już przestępstwo

kryminalne

Przerobione dane to już przestępstwo

2023-11-16 10:51

Na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach funkcjonariusze zatrzymali kierowcę citroena. Podróżny posiadający obywatelstwo niemieckie i rosyjskie, przerobił kirgiski dowód rejestracyjny i wymienił tablice w aucie.

Na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach, na kierunku wjazdowym do Polski stawił się kierowca citroena. 46-latek, mieszkający w Berlinie okazał funkcjonariuszowi Straży Granicznej kirgiski dowód rejestracyjny.

Przedstawiony dokument wzbudził podejrzenie funkcjonariusza. W blankiecie widoczne były ślady naniesionych zmian. Przerobiony został numer rejestracyjny i dane właściciela pojazdu

Podróżny przyznał się do popełnionego przestępstwa. Ukarano go grzywną w wysokości 1 500 zł. W związku z tym, że citroen był zarejestrowany w Rosji, nie zezwolono mu na wjazd do Polski.

Green Day - 5 ciekawostek o albumie "American Idiot" | Jak dziś rockuje?

Gdynia. Co wiesz o tym mieście? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 5
W Gdyni mieszka 400 tys. osób?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE