Ruszyły szczepienia na koronawirusa seniorów we Fromborku

i

Autor: arch. UM we fromborku Limit szczepień do końca marca br. został wyczerpany.

We Fromborku ruszyły szczepienia seniorów przeciw COVID-19

2021-01-28 1:35

W środę (27.01.2021) tuż po godzinie 8:00 rano ruszyły szczepienia przeciwko koronawirusowi w Punkcie Szczepień we fromborskiej przychodni. Akcja przebiegała sprawnie, zaszczepiono 28. pacjentów 80+ i 2. pacjentów z grupy 0. Seniorzy byli bardzo punktualni i zdyscyplinowani.

Urząd Miejski we Fromborku poinformował, że  zgodnie ze stanem na 27 stycznia br. nie ma już wolnych terminów szczepień. Limit szczepień do końca marca br. został wyczerpany.  Kolejne terminy będą ustalane, gdy w Polsce będzie gwarancja kolejnych dostaw szczepionek. Mniejsze ośrodki zdrowia i punkty szczepień, otrzymały po 30 szczepionek na tydzień.

Informacje o uruchomieniu szczepień dla kolejnej grupy wiekowej dostępne będą na stronie internetowej https://www.gov.pl/web/szczepimysie oraz w mediach. Zgłoszenia chęci zaszczepienia przeciw COVID-19 można składać elektronicznie przez formularz online na stronie internetowej www.szczepimysie.pacjent.gov.pl

"Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!"

Dla WOŚP jedzie rowerem dookoła Polski

Kultowe teksty z Gwiezdnych Wojen. Jesteś fanem sagi? 10/10 to obowiązek

Pytanie 1 z 10
Która postać z Gwiezdnych Wojen wypowiedziała tę kwestię: "Więc tak oto ginie demokracja. Podczas aplauzu tłumów"?