Ruszyły zapisy na tegoroczny Bieg Pamięci w Braniewie

i

Autor: arch. UM Braniewo Pamiątką po biegu są okolicznościowe medale i koszulki z wizerunkiem papieża.

Ruszyły zapisy na tegoroczny Bieg Pamięci w Braniewie

2021-02-25 23:49

Znamy już datę tegorocznego Biegu Pamięci w Braniewie. Jest to bieg wyjątkowy, bo chodzi w nim nie o wygraną, ale o udział i pamięć o papieżu Polaku Janie Pawle II. Tegoroczny Bieg Pamięci w Braniewie odbędzie się w sobotę 10 kwietnia.

Bieg Pamięci w Braniewie to wydarzenie, które jest jedną z wizytówek miasta i wyjątkowym sposobem na pamięć o papieżu Polaku. Bieg generalnie organizuje miasto i miejskie instytucje, a wśród współorganizatorów są służby mundurowe: policja, straż pożarna, wojsko.

W tym roku Bieg Pamięci planowany jest na 10 kwietnia. Zapisy już ruszyły i przyjmowane będą do 02 kwietnia. W programie bieg zespołowy na trasie z Fromborka do Braniewa (ok. 16 km) i bieg rodzinny ulicami Braniewa na dystansie 1 km. To symboliczna trasa ciesząca się zawsze największym zainteresowaniem, którą także można przejść.

Zapisy do udziału w tegorocznym biegu już ruszyły. Prowadzone są on-line za pośrednictwem strony "Elektroniczne zapisy.pl" oraz w Miejskim Ośrodku Sportu "Zatoka" przy ul. Łąkowej 1 w Braniewie. Przyjmowane będą do 02 kwietnia.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Policyjny bieg po życie dziecka

Powrót do szkoły. Pamiętasz coś z fizyki? To powinien być BANAŁ!

Pytanie 1 z 10
Jednostką siły jest: